• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    TEDDYBEDDY: My v kuchyni rikame "a uz je muj" :-)
    Btw. V utery sem si cerstve nabrousenym Gyutem Shiro Kamo 240mm z R2 ukrojil komplet celej nehet vod vrchu az dolu. Gafa a prst z gumove rukavice to opravily :-)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    TEDDYBEDDY: Jj, vždycky jsem si myslel, že nebezpečí hrozí spíš od tupých nožů (že sklouznou a poraní), ale od té doby, co mám japonce, si to už nemyslím. Ty jsou tak ostrý, že neodpustí chybu.
    VACA
    VACA --- ---
    TEDDYBEDDY: Nešikovný maso musí pryč... :D řikala už moje parabi
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Kua, zase jsem se říznul. Krve jak z vola. Asi jsem nepotřeboval tak dobrý nože :)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    ALDARION: No vidis, pravda :-) jeste chvili pockej a ja se ti ozvu.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    CROSS: Kdykoli vám v kuchyni vyroste strom na nepohodlném místě, rád vezmu sekeru a přijedu jej pokácet, pokud si pak budu moct vyzkoušet japonskej kuchyňák za 1200 babek + :D Takže jo, takovej nůž vlastně i kácí stromy. :D
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    VACA: Ta je taky dobra, tu sem jeste neslysel. My vime ale prd, co se tomu XMEDOVI deje v hlave a hlavne jaky prekazky v zivote musi prekonavat.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    CROSS: polni kuchyne?
    VACA
    VACA --- ---
    HENNYVILLE: tak víš jak, spadne s tebou letadlo na opuštěným ostrově. Jediný co přežije jsi ty a tvůj kuchyňák, všechno ostatní včetně titanovejch součástek motorů apod je na prach. Jak bývá zvykem....

    S tím musíš zkrátka počítat a kuchyňák tomu podřídit. Jestli nemá aspoň 5mm ve hřbetě, tak je to víš na co...

    Jo, asi na vaření?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    CROSS: Jsme na tom podobne, ale vidis, mozna tim prineses nejaky fakta do zivota XMEDI. Mozna bude i prekvapenej.
    CROSS
    CROSS --- ---
    HENNYVILLE: navíc teda v kuchyních, který jsem já viděl, rostly stromy jen sporadicky a s jejich kácením se nepočítalo.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    XMEDA: Jo jasne, uz si vzpominam, musel sem to guglit-klackem mlatis do kudly abys presek strom. Ptas se, jestli se damaskovym kuchynakem +1200 USD da preseknout strom? Proc by ne, jen nevim jak dlouho by to pri HRC 63 vydrzel. Hlavne nezapominejme, ze existou lepsi nastroje k sekani stromu, napriklad sekery.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    XMEDA: To je co za zabavu? Ja znam jenom chopping a rocking.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE: a batoning? :D
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    HENNYVILLE: Pokud chceš řešit druhé a třetí téma ano. Na první stačí kamkoliv.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    XMEDA: Mozna te tim prekvapim, mozna ne, cert vi, ale jak uz jsem ti nekolikrat psal, lidi kuchynsky noze pouzivaj v kuchyni, cili na krajeni potravin. Vim, ze to nekomu muze pripadat divny, ale je to tak.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE: 40k za nuz.. no to je hezke :) A to s tim nekdo kraji? :D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LUCKYBSD: tak mi prisel (Tojiro DP F-801 120mm petty), docela rychlovka z https://www.noze-tojiro.cz, takze na prvni pohled: ostrost super - reze papir jak laser/holi, ostri vypada pohledove ok, detaily jsou samozrejme nezacisteny, jak tu uz nekdo rikal, ale za 1180 Kc vcetne dopravy je to super. Ovsem to Gyuto kolem 2500 Kc za to uplne myslim nestoji. Napr. jak tu GALENIUS posilal http://www.noze-nuz.com/dick/719373.php bude imo lepsi pomer cena/vykon.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    XMEDA: Neuveritelny!
    Tsukasa Hinoura-River Jump, bejvaj neco kolem 1300-1600USD :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE: ten druhej shora je hezkej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam