• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    MANFRED: to fakt nevim, me vic zajimal ten medved. Pan to prezil fakt silenou nahodou spis nez vlastnima schopnostma, cimz samozrejme nechci rict, ze by byl neschopnej :-) spis si to myslim o tom chudaku medvedovi.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    KALIF_WH: Nebyl to lékař nebo enžynýr?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BRUKEV: pche..nepoznas umelecke dilo! :D
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    XMEDA: O medvedovi toho neni moc znamo, krome toho kolik vazil rikejme mu tedy treba medved X :-) https://www.youtube.com/watch?v=gP3dhhJOBvQ
    JIKE
    JIKE --- ---
    HENNYVILLE: updated
    - podkud si nebude výrobce, či majitel přát být uveden, stačí mi to napsat do pošty k obrázku. Opravím

    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    JIKE: Me by prave mozna vic zajimal vyrobce nez majitel.
    CROSS
    CROSS --- ---
    JIKE: výrobce bych klidně uváděl, jestli je nutnej souhlas, to teda nevim; kdybych chtěl nahodit fotku, nechce se mi psát do Spyderca ;-]
    JIKE
    JIKE --- ---
    chci se zpetat, chcete abych k těm obrázkům na záhlaví uváděl i výrobce? nyní je uvedeno ID majitele. (pokud budu tuto informaci mít). / si myslím ale že je dobré mít i souhlas výrobce...
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    CROSS: Von ho ani neměl, pučil si ho od kamaráda. Připomíná mi to různý vrahouny, taky dycky použijou nějakej shit :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: nekdo ubodal medvide?
    CROSS
    CROSS --- ---
    MANFRED: tak medvěda to moc nezajímá, co máš zrovna u sebe
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Tak když konečně natrefim na někoho (proběhlo to snad šema loveckejma časákama v USA), kdo zabil medvěda nožem, není to exclusivní mesr, dokonce ani tanto od Schrade :-) ale tohle. 12 dolarů na blešáku.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    Sanatan Shastar Vidiya - The Chakar /Chakram
    http://www.youtube.com/watch?v=B_cX1SwiC1Y

    VILGEFORTZ
    VILGEFORTZ --- ---
    SAMOUT: Myslíš Gabrielu ? :-)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    A pošlete to co nejrychleji, kdo se má pořád dívat na tu Koudyho hrůzu :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SWIST: každá fotka je jinak veliká, každá kudla jinak veliká. vrátil jsem černej rámec. pokud by tě napadlo jak .. dej vědět.
    Fixně je výška. délka max
    /pošta
    SWIST
    SWIST --- ---
    JIKE: Možná by to chtělo udat nějaký jednotý poměr stran, ať to trochu vypadá.. :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    LEON_KOWALSKI: Nejlíp vypadala ta její blonďatá kámoška, měl větší dekolt :-).
    JIKE
    JIKE --- ---
    - - - VÁŽENÍ NOŽOMILOVÉ- - -

    rozchodil jsem s pomocí náhodné generování obrázků obnovit nefunkční záhlaví. jelikož anketa řekla ANO chceme mít vlastní kudly v záhlaví - tak je máme. nyní jsou zde pouze 2.

    ale pokud mi pošlete do pošty pěkné obrázky, budou tam i kudly vaše. (náhodně se zobrazovat s ID vlastníka)

    - posílejte fotky kudel, o ostatní se postarám :-)

    díky

    JIKE
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam