• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    snad krapet lepší fotky (nemám foťák, jen mobil)









    FINSON
    FINSON --- ---
    T_MAX: Já tomu rozumím, řeším jenom tu povrchovou úpravu. To u sendviče fakt nebude sranda, proti tomu nic.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    FINSON: Jádro je tam ta část, co drží ostří, damašek kolem pro houževnatost .. Zkusím udělat lepší fotku na pořádným světle.

    Ty jeho pouzdra mám taky rád, dobře se nosí a zatím se mi nepodařilo z něj nůž ztratit :)))
    FINSON
    FINSON --- ---
    T_MAX: A to ta nástrojovka na ostří takhle vylezla z leptu? Jako je to detail, ale přijde mi to škoda, dělá dost kontrast proti té krásně zřetelné kresbě damašku na bocích. Ale hlavní je, že to řeže :-)
    Jo a taky jsem chtěl pochválit pouzdro!
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    MACHALIK: To poznáš z fotky? Jsi hustej :) Mám od tohodle nožíře nože dva, oba sendviče, s oběma jsem rozboural tak 20+ zvířat, včetně vyhnání z kožichu a s broušením není problém. Je to čistě pracovní nůž.

    FINSON: Je to sendvič, jádro 19312, proto se to ztrácí - design ručky je čistě můj výmysl, chtěl jsem to tak (to smozřejmě chápu, že sto lidí, sto vkusů)

    MANFRED: ručka je bubingo a elforin, sendvič 19312

    BRUKEV: díky :)
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    MACHALIK: pokud sou od noziru a jeste k tomu se blbe brousi,tak ma doma kamos pasiva na pulku novy pekny káry :)
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    ja bych rek ze je zkratka upatlanej :) kdo ho delal?
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    T_MAX: celkově pěkný nůž, jen na mě moc koleček a mám raději ne tak buclatou ručku. Ale kudla hezká.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    T_MAX: Tak holt lepší fotku :-) a nějaký ty detaily, třeba co to je za směsku ten damašek.
    Jinak ale hezký, na mne tedy dost střízlivý.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: to muze byt i spatna fotka a nebo neprilis povedenej lept. Staci aby to tam bylo pri leptani trochu mastny.
    FINSON
    FINSON --- ---
    T_MAX: Hezký to je, na mě osobně trochu moc pruhů na té ručce, ale jinak fajn. Jak je to ostré, si z fotky netroufám odhadovat, ale co je mi vážně divné, je ta ztrácející se kresba damašku na ricassu a na špičce. Vlastně i nad tím ostřím je ta čepel tak nějak zvláštně matná.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MACHALIK: nabrousit jde vsechno, viz muj pastikovej laguiolle co holi.. prestoze je to jen cinska napodobenina a neni ani zaviraci

    A nebo ten vrhaci nuz za dvacku z hrabosky, taky holi chlupy z ruky..

    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    T_MAX: Ten je pěknej. Úplně vidím, jak bude tupej. Kámoš má takových asi dvacet a jsou tupý všechny (od nožířů) a hrozně blbě se brousí, vlastně jsou to ozdoby.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    Ocení někdo z vás třeba tohle? :) Akorát jsem si to přivezl od nožíře..

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    JAHODOVE_PYRE: je tam videt, jak jsem to musel natrikrat :D
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    XMEDA: ten nůž umí dělat řez jak motorovkou ...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    HORA: Prdele, ruce, nohy, bricha, krky, vsechno co de.
    HORA
    HORA --- ---
    HENNYVILLE: Takhle si holíte nohy? ;)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    JIKE: To je nějaká nová verze Pata a Mata?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam