• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    WAMP_ELF: chapu, me to jen okamzite napadlo, kdyz jsem videl jak je tvarovana ta rucka:)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    GANDHI: přemýšlel jsem o jedovatějším tvaru ale spíš tíhnu těmhle primitivním vzorům a lineárnosti..
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    WAMP_ELF: pekny - ale furt si rikam, ze by tomu slusel tvar cepele ala coldsteel scimitar
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    WAMP_ELF: mrzí mě ten epoxid vzhledem k tomu že jinak to je kovaný a ručně pilovaný, jen takový nejtování je zatím vyšší dívčí na mě. A samozřejmě jsem neudržel špičku.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    tak jsem se neudržel, a moje prvotina
    čepel pružina 50 let stará, parciálně kalená, neleptaná
    střenky dub, napuštěno lněným olejem
    lepeno epoxidem


    je to celkem primitivní a při zacvaký pojistce to má drobnou vůli mezi dorazem a pojistkou ... holt jsem byl celkem nedočkavej :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    KALIF_WH: Víš jak... Nevyrábím nože, takže můžu vystavovat tak maximálně sebe :)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    :-) jestli se odviji to prvni od toho druheho, tak mas co se tyce obleceni celkem jasno :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    KALIF_WH: Nestraš... Mou jedinou starostí ohledně výstavy je to, kde seženu pomocníky na stoly a co si vzít na sebe :D
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    ISCH: Ale na font by sis vsadila ? :-) 50:50 comic sans / calibri :D
    ISCH
    ISCH --- ---
    KALIF_WH: Neopovazuju se odhadovat :D
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    ISCH: zase se 14 dni pred vystavou pokochame nejakou fotkou, kterou vsichni zname z knifu ? :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    Pražská výstava bude 10.4.
    Plakát bude časem. Bohužel.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    RASHEEN: Rasheen vs Praashek. Vy jste nějaká nickrodina? Jakože nějací bratranci?
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    PRAASHEK: tak samozřejmě že dá,ale síla materialu a konkretní geometrie čepele + tupější uhel broušení konvexu na ostří je vhodnější na sekání než na jemný řezání v kuchyni....
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VACA: a nezapomeň na sekyrku, s tou se dělala výborná polívka... :-))
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: A proč by nemohlo? V kuchyni mužeš na vaření používat klidně krumpáč a zednickou lźíci, když se ti s tim bude dobře dělat...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    takže se to nesmí používat v kuchyni? to je škoda
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    HENNYVILLE: Jestli se do toho můžu vmísit... tak se to takhle nedá moc brát. Pokud něco nemáš rutinované tak spoustu času (nepoměrnou spoustu oproti pozdější výrobě) investuješ do pokusů a ty pokusy pak řemeslník "srdcař" tak nějak nechce prodávat za cenu plnohodnotných výrobků. Jsou tu samozřejmě lidi co takový věci prodávají normálně a za normální ceny a v podstatě jim taky nejde nic vytknout, pokud si to od nich člověk bez řečí koupí.
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    HENNYVILLE: chapej to jak to je,byla to prvotina svyho druhu u me,ucil jsem se na tom,ma to spousty chyb,ktery dost mozna vidim jenom ja,prodavam ji jako pouzivanou ne mintku,kdybych to pocital s cenou drevenyho uhli co na to padlo,brusivem hodinama cekani nez tuto uschne tuto se vylepta,cenu chloridu epoxidu atd atd...tak jsme jinde,ale je to zkratka "bazarovka"...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam