• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    ZOIDBERG: V kapse nosím jen Rat1 nebo Enduru protože maj klip a daj se chytit za lem kapsy, multitool jsem v kapse nenosil tak nevím, mám Wawe a ten klip nemá. Vlastně i tu baterku jsem vždy nosil v batohu, a nebo v bundě v čelní kapse.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    INSEQUI: Na opasku je to podle mě taky bezpečné, ale co bylo v kapse, to je fuč...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    ZOIDBERG: mam pouzdro na pásek a v pohodě.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Na nějaký slušný multitool se mlsně dívámj, ale bojím se, že ho ztratím (smutné zkušenosti s kapesními noži a svítilnami Maglite). Jak je nosíte? V kapse? V nějakém opaskovém pouzdru? V zavazadle?
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    jo tydle levny multitooly sou super, neco takovyho si nedavno koupil kolega a smal se me jakej sem vul ze sem si koupil za trojku letharmana, no pak sme u zakaznika potrebovali trochu rozebrat rack a ty kleste normalne praskly :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    JOSEF_K: Za necely ctyri stovky je to peknej multitool pro min narocny lidi, co obcas chcou neco delat klestema, riznout, dotahnout apod. Sam mam neco podobnyho mensiho asi za tri kila a slouzi mi to uz tak desatej rok. S leathermanem za tri litry to nejde porovnavat .)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    XMEDA: Jestli s tím nepřeštípne pevnostní závitovku m20, tak jsou to vyhozený prachy.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: To mi nápadně připomíná situaci kolegy + dřevomorky, taky se mu to rozjelo všemi směry.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Schrade se rozjelo vsemi smery

    Schrade ST10 Multi-Tool - Budget Gear
    https://www.youtube.com/watch?v=zX5U2YV2ltE
    GOTIK
    GOTIK --- ---
    Přijďte za námi zítra na pívo. Knifest zve do Únětic :-)
    Únětické kování :: Knifest – nožířský festival
    http://www.knifest.cz/cs/novinky/novinky/Uneticke-kovani-II
    Akce v pivovaru - Únětický pivovar
    http://www.unetickypivovar.cz/akce-v-pivovaru/?event_id1=19

    EDAK
    EDAK --- ---
    XMEDA: Podle mne se hlavne museji naucit cenotvorbu.
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    Nekdo z Brna ci blizkeho okoli kdo by mohl postradat jeden plat kydexu? Na barve vicemene nesejde ...
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    GGG: ok, diky
    GGG
    GGG --- ---
    LADINEK: zadnej kod nebyl treba
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    GGG: super diky, ja kupoval Leathermana v USA, ale nemam ten kod z krabicky je to nejakej problem ?
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    JIKE: prave proto jsem to postnul aby k tomu nekdo neco napsal i jako pripadne varovani :)

    ja mam tu uplne prvni starou ratku aus8 a je uplne super....
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    NEVILL: Rok 2009 takže před 7 lety
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    FINSON: Ani bych neřek. Mám Ontario RAT1 AUS8 a nic mu nechybí.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já to tady psal už kdysi dávno, dejte si pozor na rozdíl mezi výrobcem ESEE s jeho noži R.A.T. a výrobcem Ontario s jeho noži RAT. Ty první mají špičkovou tepelnou úpravu i zpracování, ty druhý stojí za hovno. Ontario původně kalilo všechno pro ESEE, ale ESEE nebyli spokojeni s kvalitou a tak si zařídili vlastní kalírnu - tak jim Ontario na oplátku čórnulo designy těch R.A.T. nožů. Před lety jsem se o to už přestal zajímat, tak nevím, jestli už a případně jak dopadl soud o ty designy... :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    NEVILL: Neuměli to. To samy u RTAKu. Jak to je ted netusim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam