• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    GGG: promin, spatne jsem to precetl, kazdopadne drevo nadherny, mam pro bahenni dub slabost.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Akorát se mi zdá, že jemu to k stylu víc pasuje a navíc jemu bych to moc nekritizoval..i když roky běží...jenže i mě.
    FINSON
    FINSON --- ---
    MANFRED: No právě :-/
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Pučík emersoník :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    GGG: Super, jenom škoda toho puku na hřbetu čepele :-)
    GGG
    GGG --- ---
    KALIF_WH: dodal jen drevo :)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    GGG: hezky a brachovi se povedl paradni sendvic
    GGG
    GGG --- ---
    Krásná práce zkušeného nožíře, pana Jiřího Vítovce - Nůž se střenkou z bahenního dubu (matroš od mýho bráchy)

    ABSURD
    ABSURD --- ---
    KURE: Díky.
    Netušim jak bych tu tvrdost v domácích podmínkách měřil... Čepel 12cm, rukojeť 12cm.
    KURE
    KURE --- ---
    ABSURD: nebyly by rozměry? A když už jsi se rozepsal o ty metalurgii, jak je to tvrdý?
    Jinak je to pěkná kudla.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    ABSURD: myslel jsem si to. Takže nemusíš mít dobře uloženou kovadlinu stačí řetěz? zajímavý postup... odzadu.
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    WAMP_ELF: Díky. Řetěz absorbuje vibrace, tudíž s řetězem nezvoní. Nepotřebuju srát sousedy...:-)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    ABSURD: Moc pěkně zpracovaný. Jediná otázka, ten řetěz okolo kovadliny je tam proč?
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    FINSON: a děkuju:-)
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    FINSON: jen epoxid
    FINSON
    FINSON --- ---
    ABSURD: Za mě dost dobrý! Ručku drží matka na závitu na trnu vzadu pod záslepkou?
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Zdar pánové. Tohle je oficiálně první nůž mé výroby. Tak prosim kritiku...
    Čepel- Péro ze starý vojenský tatry. Kaleno v oleji, popouštěno při 250° cca 2h.
    Rukojeť- nerez, kůže, asi maseramba..., kůže, kanadský ořech.





    JIKE
    JIKE --- ---
    Kdo ma zájem mít svůj krásný a zcela neodolatelny kousek v záhlaví - pošta- a pěknou kvalitu prosim
    JOHNY_SMRZ
    JOHNY_SMRZ --- ---
    POSEIDON: vodni kamen jsem jeste nezkousel (prvit jeden). Kazdopadne i s timhle jsem velice spokojenej co se tyka pomeru cena/vykon je to skvele! Stejne jeste nektere noze dojizdim na paste na ziletku.
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    JOHNY_SMRZ: ja taky, teda brousky mam radsi japonsky waterstony, a nebo karborundum, ale ty ocilky jsou super.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam