• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KURE
    KURE --- ---
    MANFRED: z mikovu se neda udelat padelek. :)
    protoze kdyz je kopie lepci nez original, tezko tomu rikat padelek.
    FINSON
    FINSON --- ---
    MANFRED: Připomíná mi to trochu písničku Pepy Nose: "Kdo jde pořád na východ, dojde na západ."
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    LEON_KOWALSKI: Jo, všeobecně to, jak firmy přesunuly výroby do japonska, bylo bezva, horší kvalita byl taiwan, a pak ten hup do číny to přizdil. Dobrý bylo, jak japan byla kvalita, taiwan bylo horší zboží, pak hup, najednou taiwan byla a je kvalita, čína horší zboží a poslední dobou hup, čína je kvalita a vietnam, pákistán, indie horší zboží, pamatuju na plány jak se začne rozvíjet severní afrika a potahnou se výroby tam, pak tam začli muslimákovat a prd :-) Asi jako addidasky:-)
    Ale blbý nože ten CS zas podle mne nejsou, akorát předražený a ta jejich reklama mne nějak míjí....
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MANFRED: To bude asi stejná story jako s Cold Steelem.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    LEON_KOWALSKI: Tak u nich nějak ta stará výroba byla lepší, a rozhodně lepší bylo chování firmy, pak nastalo období, kdy dopisy a odpovědi firmě byly zdrojem pobavení na knifu :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MANFRED: Já mám ještě starou 3g sgps a v pohodě. Už dlouhá léta slouží.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Tim se kdysi chlubil Cold Steel, pak se zjistilo, že vojkum tehdy do Iráku cpali nože zadara a pak vykládali, jak jejich nože houfně používají :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    MANFRED, RASHEEN: No a prsí se, že dělají pro US Army - jak je to s výrobou pro armádu asi tušíme, že... mně to do sebe zapadá :-)
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    MANFRED: mno setrej asi dost,kdyz fazetka konci min. pul centaku od konce vybrusu :)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Tak vypadá to akčně a po pár použitích a odření hnusně, teda aspoň pro mne.
    FINSON
    FINSON --- ---
    MANFRED: Yep, to že v nabídce nemají jedinou nepovlakovanou čepel je mi silně nesympatické.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Ty černění většinou pocházejí z toho, že výrobce míní ušetřit za strojní operace, když se sundá, je to občas vcelku žalostný.
    FINSON
    FINSON --- ---
    A vůbec, může za to MANFRED, zmátl mě :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    XMEDA: Jsem debil, dyť na to koukám :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Home Page | FirstEdge™
    http://www.firstedgeusa.com/
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: FINSON: to neni od schrade
    FINSON
    FINSON --- ---
    XMEDA: Tohle je snad první věc od Schrade, co tady postuješ, co by se mi líbila - kdyby neměla černěnou čepel :-) Ale tvarově je fakt hezkej. Pokud jde o Elmax, trochu se obávám tepelného zpracování, snadno se dá vyrobit křehký.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Hele, choděj ty platby od Schrade za reklamu pravidelně ? :-) I když teda musim uznat, že od firmy vyrábějící hrozný věci ušli dost velkej kus cesty, zvláště když to srovnám s takovym Mikovem, číňani už počitám sekaj i jejich padělky :-).

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: tyhlety laminaty...

    pritom mame Elmaxy :)

    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Jedna legenda..tak nějak bejvalá :-(
    Recenze: Nůž Fallkniven F1 – je to stále ten „pilot survival knife“? | Vybaven.cz
    http://vybaven.cz/noze-a-naradi/recenze-nuz-fallkniven-f1-je-to-stale-ten-pilot-survival-knife/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam