• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    GGG
    GGG --- ---
    XMEDA: Da se nejak poznat ktery ty mikov noze byly vyrobeny tuhle technikou Martfrost?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BLOWUP: ekonomika veci je jedna vec ale ja ohlodavam kosti jen od prasat a krav. ohlodavat kosti drubeze mi prijde uchylni. nicmene prijimam tvuj postoj a my dva si musime uvedomit, ze recepty si muzem vymenovat v poste a ne to resit tam kde se resi noze.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LEXXA: Tak jasne, kazdej ma svoje preference. Nicmene, budto kupuju ptaka celyho, potom ho celyho upecu a nasledne rozporcuju nuzkama. Vyjimka je krocan, tam porcuju i nozem ponevadz je halt velkej a dat nekomu na talir cely stehno nebo prso moc nefunguje. Vykostovat mi prijde u kurete uchylny, sorry, vznikne ti z toho takova beztvara hromada :) moje deti by udelaly vzpouru kdyby nesmely ohlodavat kosti.

    Anebo koupim uz rovnou jen ty prsa kdyz chci treba delat cinu.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BLOWUP: ok. jak se tomu rika kdyz ma ptaka a za syrova ho nakrajis? a k stehnu... bavi me to vic nez kdyz je na kosti. lepe se to marinuje. jednoduseji se pece a v neposledni rade me nebavi obirat maso z kosti na taliri.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LEXXA: Rec byla o porcovani, ne? A jinak, proc bych mel to stehno vykostovat?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BLOWUP: jak nuzkama vykostis stehno?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LEXXA: na to beru nuzky na drubez, nozu by mi bylo lito.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KURE: spate jsem se vyjadril. mel jsem na mysli porcovani. 2x prso, 2x stehno a zbytek na vyvar.
    KURE
    KURE --- ---
    LEXXA: na kure nepotrebujes skoro zadnej nuz, natoz ho prebrusovat....

    Pepin Debone Chicken.flv
    https://www.youtube.com/watch?v=nfY0lrdXar8
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Tak už jenom vzpomínkama se mi ty nože líbí, navíc oba výrobci se vrhli na dost podivný věci, mnohdy :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: no +/- je to podobny, ale co taky na tomhle typu noze vymyslet jinyho :)

    S pouzdrem
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA:
    škoda že se nevrhli třeba na tohle...ale to by rudej bratr neschválil :-)
    Puma Fahrtenmesser big vintage Scout-Bowie-Knife Solingen huge large couteau cuchillo Messer
    https://www.youtube.com/watch?v=ZK0D1iIeZeA
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: uka .)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: A vcelku zdařile kopírovali nože od Pumy :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HENNYVILLE: vyborne. dekuji.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    LEXXA: samozrejme, ze da. Ja to delam jak s nejakym funayuki 165, kdyz neni po ruce tak stejne pohodlne s gyutem 240.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    XMEDA: Pokud tam jedeš autem tak ne. To by ho museli u Tebe nějak najít.
    My jeli čundrem do Irska (takže dvě noci v Anglii, a samozřejmě zpátky na závěr výlet po Londýně),
    a bez nože (starého řeznického kuchyňáku co mám na čundry) bych si tam nedovedl představit existenci.
    Objevili by ho pouze při nějaké osobní prohlídce, a nevím proč by ji dělali.
    (To už věřím tomu že by nějaký kynžál objevili u některého letitého připrchlíka,
    ale těžko si představím jak zdůvodněj že chtěj jen tak na ulici prohlížet nějakého musulmana jen proto že vypadá otrle.)

    Jenže možná že jsme ten nůž nechával před návštěvou Londýna v kempu,
    kdybych se náhodou rozhodl jít třeba do muzea nebo tak.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    heh.. kdyz si vemu ze jsem kdysi byl v Anglii s tim Mikovem na fotce trochu niz... dneska by me tam asi zabasli jako prasivyho teroristu ;)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    snad nerozpoutam flame.
    zajimalo by me jestli s 180mm gyuto se da vykostit kure/kachna. zatim pouzivam dva vykostovaci noze (bahno od tescomy) ale v puli operace prave musim vymenit nuz abych to dokoncil nejak rozumne.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GGG: vždycky odbavuju zavazadlo... díky tomu ti nikdy neuletí letadlo, vždycky na tebe počkaj, navíc bez nože multitoolu a podobnejch veci stejně nikam nikdy necestuju:-):-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam