• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SAMOUT: Podle poslednich zprav to vypada na leden/unor. Sam uz se na nej tesim jak maly dite )
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HENNYVILLE: A kdy tobe vlastne dorazi ten zakazkovej zazrak :-)?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    UBU: Ale ja se rad trapim s kamenama )
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    UBU: aha.. ok, díky.. já pořád hledal japonský web a nedošlo mi že jako výrobce je francouzská firma.. ^_^;
    UBU
    UBU --- ---
    HENNYVILLE: hele, ale zas tohle muzes brousit na ocilce Quintum a nemusis se trapit s kamenama :-)
    UBU
    UBU --- ---
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    UBU: má ta firma nějaký svůj web? (nějak se mi to nedaří vygooglit, a ze zvědavosti bych se rád kouknul na ceny..)
    FINSON
    FINSON --- ---
    ISCH: Nevím vůbec, jestli mi vyjde ta neděle, zítra se tam určitě nedostanu, je mi líto...
    ISCH
    ISCH --- ---
    Když se tu zmínila výstava... Nenudíte se někdo zítra kolem jedné? Nějak mi odpadli všichni tahači stolů, já jsem indisponovaná a ve dvou by to byla větší "sranda", než je mi milé...
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    UBU: To stoji custom Honyaki z Tamahagane od Ikedy :-)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Já tam teda tradičně nejdu, ale je.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Ježiš ona je teď výstava? Hmm... že bych zašel?...
    VACA
    VACA --- ---
    VECTOR: btw tuhle nedeli bude v praze ta vystava nozu.. Bude tam nozu mraky, vsechny si muzes prohlitnout i ohmatat:) Budou tam jak prodejci prefabrikovanejch kudel, tak ale i noziri jez noze vyrabeji ruco a kazdej je tedy jedinecnej.

    Mozna by to pro tebe mohla bejt zajimava zkusennost pred prvnim nakupem...
    UBU
    UBU --- ---
    https://www.kulina.cz/japonsky-nuz-dai-sensei-265-cm-de-buyer/d-86012/ Tak vlastně si furt nejsem jist, jestli je to prdel nebo ne.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    VECTOR: Zajímavej je ten kovovej hřbet rukovítky, připomíná mi to starý zavíráky, který to měly taky a byly určený pro pramédi, protože to sloužilo jako křesadlo. Což ale tohle nebude :-)

    Co jinak, na výstavu se doufám chystáte?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    nevím jestli proběhlo ale Haha


    FINSON: ty Case jsou roztomilý ale GEC nebo Queen to je fakt pro puristy, to už raději opinel...
    FINSON
    FINSON --- ---
    VECTOR: Předraženej hipsterskej slipjoint. Neříkám, že je škaredej, ale ta cena je podle mě mimo. Pokud chceš podobný styl, koukni na produkci firem Case, Great Eastern Cutlery nebo Queen...
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    VECTOR: hele tohle nevypada spatne ja myslim ze chybu neudelas
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Teprve nedavno jsem pochopil smysl EDC - resp. kolikrat potrebuju otevrit nakou kancelarskou krabici nebo dopis.
    Co si myslite o tomto: https://gallantry.com/products/the-james-brand-the-county-knife-walnut-and-stainless

    Klidne nejakou zdrcujici kritiku, chci si poridit prvni nekuchynskej nuz a nevim jestli neco levnejsiho normalniho, nebo koudy-style od pokornyho..)
    EDAK
    EDAK --- ---
    EDAK: Takze necham za 350,-
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam