• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    SWIST
    SWIST --- ---
    SWIST: Ještě doplním.. Ten quartermaster je 112/300.. Zpracování super, i když mě hodně zklamalo ostří.. Né že by bylo tupé, ale ostrou kudlu si představuju jinak. Hřbet je pěkně tlustý, možná tak 5 mm a podle mě by mu slušel víc konkávní výbrus... Rat 1 je jak žiletka..
    SWIST
    SWIST --- ---
    Tak jsem si udělal radost..

    Doufám že se to zobrazí když je to z fb..
    SWIST
    SWIST --- ---
    MANFRED: jsem normální zákazník.. Ale i tak jsem mu zkusil napsat. Uvidíme..
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    SWIST: Tak záleží na tom, jestli jseš normální zákazník, pak to nejde, ale jestli si s nim tykáš, znáte se osobně atd. tak pak to nejde.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    SWIST: IMHO nemá
    SWIST
    SWIST --- ---
    Nezkoušeli jste se někdo náhodou domuvit s Šulcem na platbě na účet? Má cenu se o to vůbec pokoušet?
    FINSON
    FINSON --- ---
    VDB: Ano, vypadá to tak.
    VDB
    VDB --- ---
    CAR2N: sazim sog seal pup
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    nepozna nekdo, co to ma za nuz, vedle pouzdra s pistoli?
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    Mno, dobří lidé na Kitchen Knife foru taky nejsou moc přesvědčení:
    Space Tech Knife?
    http://www.kitchenknifeforums.com/showthread.php/29674-Space-Tech-Knife
    VXP
    VXP --- ---
    WITTGENSTEIN: oni tam právě tvrdí, že je to nějakej "kosmickej" materiál, kterej křehkej není...
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    LUCKYBSD: A hlavně ten nůž bude křehký. Což je daň, kterou se platí za tvrdost. A proto Japonci až na malé výjimky končí na 62 HRC.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Je to reklamní povídačka, upravená do článku. Což je dost typický. Na veletrzích zbraní už třeba dávno zjistili, že spíš než odbornýmu novináři je třeba věnovat se blogerum, protože to je ten správnej kanál jak šířit svoje reklamní výtvory :-)
    GGG
    GGG --- ---
    Pusobi to strasne lacine, ta propagace je na urovni Horsta Fuchse
    381007
    381007 --- ---
    FINSON: náhodou v Žamberku v Konzumu používají báby u pultu s masem jedině keramický nože - tzn. IMHO je to mezi profíkama je to rozšířený :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    LUCKYBSD: Bude to něco na způsob keramických nožů - taky strašnej humbuk, kosmická technologie - a upřednostnili to profíci? Rozšířilo se to nějak výrazně, když je to tak skvělý? ;-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    FINSON: tak ja treba tu 58 hrc aus-8 na gyutu pretahuju jen po kuzi a i po roce to reze papir jak laser a na to kolik salamu, masa a zeleniny to pokosilo, je to super zjisteni a na moje pouziti temer bezudrzbovy nuz. To 70 HRC se bude brousit mega kokotsky az se to ztupi, resp. to nenabrousis
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    FINSON: Ja si to rozklikl az sem: https://www.kickstarter.com/...956812/knasa-chef-knife-inspired-by-nasa-patented-technol/description

    No, takovejch veci na kickstarteru uz bylo dost...
    FINSON
    FINSON --- ---
    VECTOR: Imho píčovina. 70 HRc rozhodně není tvrdost, která by se už nikdy nemusela brousit, nehledě na to, že na tom, jak dlouho vydrží nůž ostrý, se podílejí i jiné parametry. Jinak teda sorry, ale u věty "Zoubky by se měly používáním samy ostřit." jsem přestal číst. Buďto si zase na idnesu nějaký brigádník vylil kafe do klávesnice, nebo je to normální scam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam