• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Nechtel bych bejt sensei iaido nebo kobudo v Britanii, bal bych se ze prijdu o praci :-)
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    MANFRED: Tyhle iniciativy moc nechápu. Oběti se zbavěji všech zbraní a zločinci na tohle moc nereagujou. Co jsem koukal na ty obrázky, tak tam odevzdali hromadu sběratelských kousků.

    Představa, že mám po dědečkovi zbraně za stovky nebo dokonce tisíce € a nějakej příbuznej (neznající jejich cenu) mi jí zruší, protože chtěl vyhovět úřadům, .....
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Vynesení pěti stolů.
    ISCH
    ISCH --- ---
    LEXXA: Minimalne sedm let stale stejne - 100,-
    Kdo pomaha se stolama, samozrejme neplati (a muze byt v pripade zajmu berejne opevovan).
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ISCH: vstupne?
    ISCH
    ISCH --- ---
    Abyste zase nekdo netvrdil, ze o tom nevite...

    9.4. je jarni vystava, Novomestska radnice, pomocnici se stolama 8.4. (cca 13:00) vitani.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    RIVAN: presne.. zajit na skladku a dovezt tam pokazde plny auto.. idealne kdyby se na tom domluvilo treba 200 lidi :D
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    NEVILL: Tak zase clovek muze byt kreativni a zacit jim tam nosit vetve, zidle, hasaky, klice, kameny ... :D
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    NEVILL: Mě chybí vidlice Sai, boxer a taky fantasy mesr a zbytek +- mám (teda částečně ve stavu zabordelení..někde to je. Mohl bych doplnit, třeba od Hibbena, něco účelnýho....
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MANFRED: no, z toho nemám ten revolver, pistoli, šuriken, patrony, sai, fantasy nůž a šavli...asi bych měl svou sbírku zbraní trochu doplnit... :-))

    Ovšem představa že bych coby zbraň anonymně odevzdával svůj velký kuchyňák...sorryjako... :-))
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Máš si koupit hotovou pomazánku, nebo nakrájenou cibuli, případně....a když nemáš na jemno nakrájenou cibuli, tak tam dej sojovku...
    Na anglánech je vidět, jak to dopadne, když se debilum ustupuje, nejdřív jim sebrali střelný zbraně, teď chtěj aby odevzdávali ostatní zbraně, když vyhoví, najdou si zakazovací a omezovací retardi další mety..
    FINSON
    FINSON --- ---
    MANFRED: Přinesl bych těm čurákům cibuli a požadoval, aby mi předvedli, jak ji bez nože nakrájí na jemné kostičky do pomazánky.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Nádhera. Kuchyňák, sekyrku a podobný zbraně lze odevzdat anonymně, jaká úleva....

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    not bad
    BA119MBC Bark River Bravo 1.5 Black
    https://www.youtube.com/watch?v=_Xhkc0ooif4
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    jen si tady odložím, kdyby někdo čirou náhodou sháněl skvělý petty do 100 eur, tady je kandidát no.1. Prodává japanesenaturalstones.com pod home-brandem Munetoshi za 92 eur.
    Munetoshi petty 165mm
    https://vimeo.com/206427659

    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    resim ted zavyrak na drevorezbu. Co byste doporucili za ocel? Vybrus do V
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    HORA: On vůbec internetovej obchod s nožema, který si chce každej ošahat, prohlídnout a zkusit jak sedí jeho ruce (každej máme jiný pazoury), je tak trochu podivnej nápad, ačkoliv jich fungujou strašný spousty, vcelku se mi stalo víckrát, že to nebylo to pravý (naopak třeba BR Hallo se svejma výřezama mi padlo perfektně, což jsem teda nečekal). Taky by mohl bejt Šulc i podle mne jinej ,třeba mi tam strkat mocný slevy za to, když mu píšu jaký kokotiny zase nablil do videí a komentářů, případně sehnat nesehnatelný a sere mne s tim jak "nedělá" některý firmy...ale je to holt Śulc, no :-) Znám horší případi, čekal bych, ž to vyřeší konkurence..a prd.
    HORA
    HORA --- ---
    MANFRED: Co na to říct. Asi jen to, že kdyby pan Šulc nebyl součástí celé té mašinérie, ale jen robotem co dál přeposílá zboží asi bych ti dal za pravdu.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: V klidu, to poladěj, zaplatit si pár youtuberů je to nejmenší :-) Stejně se mi víc líbí z nožů s logama zbrojních firem:

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: no treba to v tom videu niz se dost nepovedlo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam