• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    DARUMA: To se mi líbí.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    OCTOPUSS: ja jsem spokojeny s rat2 napodobeninou ganzo. uz ji mam pres rok a porad ostra a nevyklaci
    za 400 v pohode
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    OCTOPUSS: Rat2.
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    KALIF_WH: s tou ergonometrii bych byl opatrnej. Na mou ruku je moc placetej a pri silovejsi praci je to neprijemny. Vec druhá je to ze je to asi příjemný do kapsy. Ja osobne nejradej do mesta nosim to cryo je to malej lehkej nuz s fliperem a open asistem.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    OCTOPUSS: je to framelock pojistka na te kovove strane je soucasti rukojetove prilozky, neni to fotka ilustrujici vnitrek. Nicmene na funkci to nema zadny vliv je to prijemnej kompaktni nuz a ergonomie je na mensi edc fakt hodne slusna.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    KALIF_WH: Má to fakt z jedný strany odhalenou rukojeť, nebo je to jen fotka ilustrující vnitřek?...
    GGG
    GGG --- ---
    KALIF_WH: 100% prace, doporucuju
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    OCTOPUSS: pokud si priplatis o cca 150 kc, tak je ve hre i Avispa http://www.vintagewear.cz/avispa|sort=price&sdir=asc
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    OCTOPUSS: RAT1
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    OCTOPUSS: ontario rat1,kershaw cryo G10,kabar dozier,victorinox
    GGG
    GGG --- ---
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Mohl by mi někdo doporučit solidní zavírací nůž do 1000Kč? Sháním jen něco naprosto základního, nepotřebuju a nechci žádný opičárny okolo. Potřebuju jen, aby se to neztupilo při prvním říznutí.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Jen hlásim, že mi před víkendem dorazil 5.11 LMC Modified Clip Point (popis třeba zde), je to sice Taiwan, liner lock a jednoduchá fiberglass ručka, ale drží se překvapivě dobře, působí solidně, chodí jak má a do kalhot s šikovnejma kapsama to vypadá na fajn EDC za přiměřenou cenu (kolem litru v přepočtu).
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    FINSON: ja vim a presne na to jsem narazel. Co jsem cetl, tak na toho"straznika" pouzil kuchynaky? A jelikoz maji v anglii zakazane skoro uplne vsechno,je to tam raj- teda pro ty, co zakon nedodrzuji,ale raj jako raj, vzhuru k multikulti ))
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    AZIM: mana uz se dela :)

    ale nuz netreba, zabijet lidi jde skoro cimkoliv
    AZIM
    AZIM --- ---
    VLKOUNEK: presne tak, denne si objednas davku od velke spolecnosti, v plastikovem baleni s plastikovym priborem, v dalsim stupni to jiz bude kase ala matrix ;-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    VLKOUNEK: Tak v UK to tak třeba mají...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    VLKOUNEK: No, aby ses nedivil a byl nakonec rád, že ho můžeš vůbec mít doma. A koupit si ho budeš moct jenom online, žádný v obchodě a donést domů v nákupní tašce.
    GGG
    GGG --- ---
    DRIZDIK: diky zkusim.... myslel jsem, jestli by to neslo nejakou chemikalii...aceton...
    ale bal jsem se abych to nepoleptal
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    GGG: Bral jsem to jemnou brusou pastou a hadříkem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam