• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LEON_KOWALSKI: Tohle 2x mesicne :-) Ale s duct tape pres ten cep, abych ho neposkrabal :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LEON_KOWALSKI: Jestli chces tool i nosit na sobe, tak na to MUT fakt neni. To si ho nech u tech zbrani pak :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LEON_KOWALSKI: Ano i ne. Kdo narve to kladivko/otvirak na lahve timhle stylem do me AR10, zaplati skody na pusce :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LEON_KOWALSKI: LEON_KOWALSKI: Vyrazec je vyrazec. Jestli tim vyndavas cep zbrane, nebo cep z neceho uplne jinyho, je prece jedno. Bronzova skrabka ditto. Nekdo s tim skrabe bordel ze zbrane, nekdo z treba z grillu. Ty ostatni veci nevim co jsou a to ho mam nejaky cas :-) Asi opet neco normalniho, co se da vyuzit shodou okolnosti i nejak jinak.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    tohle by třeba s mým TTi udělat nešlo


    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LAUNCHER: Já to modifikovat nebudu. Až dodělám zbroják, tak si ho koupím tak jak je :-)

    Na práci mám TTi a taky X+ od Victora, MUT bych měl u zbraní.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LAUNCHER: ono stejně - nástroj na zaseklé nábojnice, adaptér na čistící kartáček, nástroj pro rozborku zbraní, (pomiňme škrabku karbonu), to dělá z 16 nástrojů 13 (případně 12) na "normální" použití :-))

    Ale zase z TTi bys těžko vyčistil hlaveň pistole, všechno má svoje pro a proti :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LEON_KOWALSKI: To si ho klidne kup. A pokud bys nechtel to bronzove skrabatko nebo vyrazec (ale jak rikam, vyuziti proto je vic nez dost i mimo zbrane), tak si tam dej misto toho neco jineho. Cely MUT jak je rozebiraci, tak si to lidi moduji a davaji si tam jine nastroje misto tech puvodnich. Hezka hracka to je :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Sorry - nize uvedene se vztahuje POUZE na verzi MUT s vyrazecem, misto bodaku na C4. Bacha na to, jsou dve verze.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LEON_KOWALSKI: LUCKYBSD zbrane ma, proto mu to pisu. MUT nema zadne zbranove nastroje. Ma to bronzove skrabatko a vyrazec. Vyrazec a bronozove skrabatko vyuzijes i mimo zbrane. Ten vyrazec se vyslovene hodi.

    Akorat se zbranema potrebujeme tyhle dva nastroje casteji, nez jini.

    A lidi kolem zbrani jsou spis ochotni platit ty castky, co ty nase hracky stoji :-))
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    INSOMNIA: jj, Avispa je super nůž.

    ESEE Avispa recenze
    https://www.youtube.com/watch?v=naTEcCq2VDY


    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LAUNCHER: Já po Mutu pošilhával hned jak ho v roce 2011 uvedli do prodeje, ale právě ty zbraňové věci mě odradily, protože prostě bych je tam měl zbytečně.
    Ovšem kdybych si dodělal zbroják, tak mě to zase bude škubat abych si ho koupil :-)
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    LEON_KOWALSKI: jsem rad, ze to vnimame stejne. Dokonce premyslim, ze i ten ESEE Avispa by se mohl hodit v ramci EDC a jako doplnek k Wave, kdyz neni tak drahej.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    INSOMNIA: tak ber Wave
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LAUNCHER: to je ovšem otázka - Surge je má vyměnitelné taky. Pokud nemá zbraně, tak mu bude dost věcí v Mutu naprosto k ničemu. Mě se třeba Mut jako takový líbí, ale je pro mě nepoužitelný. Právě pro ty zbraňové nástroje. Kdybych potřeboval vyměnitelné břity ve štípačkách, tak bych musel volit ten Surge.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    Panove, ja pracuju prevazne v kancelari u pocitace, takze u me jde opravdu o vyuziti spis do prirody a na cesty. Doma mam hromady klasickych sroubovaku, bitu, imbusu, klicu, aku sroubovak, kladivo, atd.. Takze doma a v praci ho pouzivat nebudu :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LAUNCHER: já mám bity v pouzdru jeden blister přímo v poudru a dva v samostatném bit pouzdru
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LUCKYBSD: Zrovna ty si vem MUT praveze. Podekujes mi pozdeji :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam