• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    Fairbairn-Sykes Fighting Knife
    https://www.youtube.com/watch?v=uDGHKyB3T_U
    SWIST
    SWIST --- ---
    ...tak jsem si taky už pořídil pavouka - enduru II.. Jak je řešená konstrukce, jediné šrouby co jsem na první pohled našel jsou jen na klip..
    UBU
    UBU --- ---
    MANFRED: Neblázni, ještě by se tím někdo mohl pořezat!
    FINSON
    FINSON --- ---
    *kucky kucky kuck*
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Tak mne Mikov zase nepřekvapil, kamarád koupil synkovi jejich nůž, List za (myslim že stojí okolo 1500), přišlo to ve stavu, že by to krájelo při nasazení velký síly tak meloun. Jak vidno, je pro ně problém i svuj vejtvor nabrousit.....

    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WITTGENSTEIN: jj, sem pochopil hned, dobrej tip, dik, jeste je dobry neposilat to s fakturou :D protoze mi ji ofotili a kdyz je tam claim na 30$ a na fakture 350$ tak to neni dobry :D
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    JOPS: Fígl je v rozdělení plateb, přičemž celníkům se ukáže ta nižší.
    JOPS
    JOPS --- ---
    HENNYVILLE: no koupil jsem si od japoncu Seika (hodinky) (cca 7000Kc i s clem a dph) a co myslis, bum prask, celnici a nazdar bazar. CLO+DPH a byl jsem vysmatej :)

    fakt by me zajimal ten figl :)
    ZKOUMAL
    ZKOUMAL --- ---
    Věnuje se tu někdo trochu víc motylkaření? Že by třeba i byl ochotnej zajit do parku v Praze a trochu poradit?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Vcera jsme to vyresili v poste a je pravda, ze ja posledni 1-1.5 rok kupoval pouze v JPN a s tema se da domluvit na vsem. Ono by to asi nefungovalo v USA a podobne. Plus na toho Ikedu byla poslana dopredu velka zaloha....s paypalem se da delat spousta veci :-)
    BTW, objednal jsem si dalsi super custom nuz od Ikedy, tentokrat by to mohla bejt jeste vetsi boma :-)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WAMP_ELF: Presne!!! :) uz pry neprochazi ani figl s oznacenin "darek"
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    HENNYVILLE: no tohle bych si naopak rad vyslechl :-).
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    WITTGENSTEIN: Tohle vyresime v poste :-)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    HENNYVILLE: A co máme dělat, když tu báchorku o 30 dolarech nesežerou?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    K te celnici, to vazne vsichni platite plnou palbu?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    WAMP_ELF: jo takhle, tak to jo :-)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    IMUS: tak jasne ze Aeternus ale ten nazev zni strasne krkolomne, spis jako pro nejakej trimetrovej manga sword proti nemrtvim, takze JWP pouziva zkratka nuz konol, nicmene je jasny ze mysli tenhle model.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    LEON_KOWALSKI: V namluvene povidkove sbirce Prague Noir kde cte A. Pyško povidku od JWP a zazni tam neco jako: ,, ...konol maj policajti radi, ...'' a spoustu dalsich narazek na tenhle nuz...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    WAMP_ELF: vyslechl kde? ..... To byla doplňující otázka k otázkám IMUS: ;-)
    IMUS
    IMUS --- ---
    WAMP_ELF: ten spisovatel ? Ja teda nevim, spis bych ho hledal v SCF auditku, co ma spolecnyho s konolem ? Jakej konkretne nuz ? A dockame se konce JFK ? Tolik otazek...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam