• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Whetstone #30000 :-O
    Přijde mi vtipný, jak to celou dobu opracovává v latexových rukavicích, když s tím potom jde krájet jídlo.
    Jinak ale dobrá machrovina!
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    JIKE: dreveny mec v minecraftu razem nabral uplne jiny rozmer :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    JIKE: mě tam zaujal ten prototyp..:)
    leatherman prototype - Hledat Googlem
    https://www.google.cz/...sa=X&ved=0ahUKEwiGivbIppPZAhXJ0qQKHSbkCVwQ_AUICigB&biw=1280&bih=899#imgrc=_
    JIKE
    JIKE --- ---
    世界で一番切れる木製の包丁を作りたい!
    http://www.youtube.com/watch?v=kKH63_r0OCA
    JIKE
    JIKE --- ---
    DYSTOPIK: tímhle mě ještě víc přesvědčili že mám již tolik let ten správný mulťák! Osobně musím říct, že Charge je fakt povedenej nástroj. myslím, že by tu snad každý měl mít alespoň wave...
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    How a Leatherman Wave Multi Tool is made - BrandmadeTV
    https://www.youtube.com/watch?v=Tx4QruhI0F0
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    RASHEEN: aby si nekdo nemyslel ze jsem skoncil 80kou smirglem...tohle je vysledek nekolika leptacich operaci,mez kterejma byly i faze piskovani :) a takhle to nakonec dopadlo :)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    ona ma 3mm ale za me bych byl radsi kdyby se povedla lip, toulcovy pouzdra na finky z ni byly super, ty tam drzi jak pribity, takze bud to musim priste udelat tesnejsi a nebo zvolit nelakovanou variantu, ktera mi vic veme vodu a umozni to natvarovat lip presne podle kudly.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIF_WH: To je fakt, měkká kůže je na prd, popřípadě na bundu :-)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: jj tohle je hezky reseni akorat by to chtelo pro to moje bastleni o mm silnejsi kuzi ktera bude lip drzet nuz, takhle mi tam ten vrsek pres to jeste stahuje pouzdro. Ale tohle je moc hezky udelany i sem to uuz nekde videl jenom to sil nekdo sikovnejsi jak ja :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIF_WH: Nejsem si jistej, že jsem správně pochopil čeho ses snažil dosáhnout, ale nelíbilo by se ti něco takovýho?
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    slo by to...proste cvocek mezi ty dve vrstvy usi/samotny pouzdro...ale strati se moznost pravolevyho uchyceni horizontalne....
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    RASHEEN: nedostal sem ten spravnej napad :-) tohle bylo to posledni co sem od toho pouzdra chtel akorat se mi to nepodarilo vymyslet, ale fakt je ze sem pouzdro sil trochu horkou jehlou a z hlavy, uz sem se tesil az to bude hotovy
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    RASHEEN: nad tim jsem spekuloval taky akorat nevim jak bych to rozumne uchycoval, druk jako se dela u bowiaku s timhle zavesem, pouzit nejde protoze bys odstrelil moznost horizontalniho noseni.
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    KALIF_WH: me se prave libi ten zpusob ze to jde z toho usatyho zavesu vytahnout i s pouzdrem a strcit to do kapsy/pod bundu a ty usi nezavazej/je to subtilnejsi...ale to jde jenom pri vertikalnim noseni no..nebo pojistit drukem.....
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    RASHEEN: kazdopadne to horizontalni noseni me desne prekvapilo, neni to skoro znat ze clovek ma neco u pasku a videt to taky neni, krasne to kopiruje telo a nuz tam drzi jak pribitej. asi to budu chvili testovat :-)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    RASHEEN: ja chtel primarne vzykouset jak to bude pouzitelny, jinak bych ty usi udelal tak ze to proste bude soucasti stredni vrstvy toho pouzdra tzn ty prosity po cely delce, ale tohle je prilepene, je to ze zbytku kuze a nebyl dostatecne velkej kus pro tohle reseni :-)
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    KALIF_WH: jj,tak jsem to myslel...ze tam neni videt prositi zavesu se samostatnym pouzdrem...lepidlo to vysvetluje :)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    RASHEEN: Jo aha tys myslel, jestli se to z toho neda vysunout ? Je to v krajich prilepene.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    RASHEEN: nerozumim v jednom pripade jsou pruvlaky viditelne, to jsou ty prurezy na tech kridlech a ve druhem pripade je pruvlakem ta druha vrstva jakoby pokracovani tech kridel, ktere jde pres samotne pouzdro, je to z obou stran. Noz sam o sobe tam drzi jen na treni, kdyz je jen v poudre tak ho jde vyklepat hlavou dolu, ale pokud je na pasku tak se tim pouzdro utahne a vytahnout jde jen rukou. Stojku sem s tim nedelal, ale predpokladam ze by to chtelo hodne telocviku aby vypadnul
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam