• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    Jakut ma sve urceni, to vybouleni oddeluje material, dobre se s tim dela napr. chlupate drivko.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    GILDARIUS: Lidem se to asi líbí, no.

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GILDARIUS: ono to celkem pěkně vypadá, bude to taková nožařská hipsteřina, která je ale praktická jako dutá kulečniková koule ze skla :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    PRAASHEK: předsvava že z tý kovaný díry ďoubám paštiku mě moc nevzrušuje :) přijde mi že to tedka ková kdo má doprdele díru, možná to je jednoduší na výrobu protože to nemusí bejt souměrný?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GILDARIUS: prakticky má podle mě ta konstrukce jenom nevýhody :) je to asi disajnovka a módní výstřel. ale klidně mě opravte
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Můžem mi někdo vysvětlit jakej je smysl a výhoda nože typu Yakut oproti normální Fince? Mi přijde že se stim teďka uplně roztrhnul pytel
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---

    ukradeno z GIF
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    NEVILL: nevím proč, ale připomíná mi to kapesní Sterkh z čepelí z Bikera (oba Kizlyar), přesněji řečeno - čínskou kopii těch nožů :-)


    JIKE
    JIKE --- ---
    NEVILL: No. Tenhle typ bolsteru jsem viděl naposledy ve vietnamsky tržnici. Cena 70Kč.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KURE: Jo, na tohle označí asi různí lidé mají různé názory co přesně to znamená... :-)
    KURE
    KURE --- ---
    NEVILL: "Kvalitní ocel" :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BUSHMAN nůž WOODARD
    https://www.bushmanshop.com/cz/885-bushman-nuz-woodard-8591191300182.html

    Bushman má teď v nabídce tenhle nůž...jako nevypadá to úplně zle, ale hádám že asi nějaká čína s 420 ocelí...
    STALK
    STALK --- ---
    VOMAJDA: co si jen počít :)
    DAHY
    DAHY --- ---
    VOMAJDA: Je to jinak. Chleba se boji toho noze!
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    VOMAJDA: za devítku by měl ten nůž umět nakráje ten chleba sám .... a namazat ;-)
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    STALK: Zase dát devítku za nůž, kterym se pak bojim ukrojit chleba, aby mi kluci na netu nevynadali, to taky neni imho úplně zdravej způsob myšlení ;)
    STALK
    STALK --- ---
    KOUDY: nooo jenaby ;)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KOUDY: tak to je docela prcek na te fotce to vypada jako celkem velka kudla
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    KOUDY: Tak ten je milouckej :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HE11_KNIGHT: cepel ma 16 a celej nuz 28
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam