• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já to taky úplně neodsuzuju, jenom osobně nejsem nakloněn těmhle "méně praktickým" hrátkám s jedním z nejpraktičtějších nástrojů, co kdy člověk vymyslel... Jasně, je to lepší, než kdyby seděl u compu a trousil po netu blbý kecy, o tom žádná ;-)
    KURE
    KURE --- ---
    FINSON: trochu bych se ho zastal. Není to dělat něco neefektivne, ale on se rozhodl udělat z nože sousoší. A holt je to piplacka. A už jsem viděl různé "umělecké" nože daleko nepraktictejsi.
    FINSON
    FINSON --- ---
    SAMOUT: FINSON, druhé souvětí.
    Jako je to moc hezký, ale soutěže v tom, jak udělat věc co nejmíň efektivně, mě úplně neberou a ceny bych za to nedával. Nebo teda dával bych za to ceny se stejnou filozofií, třeba že by vítěz platil panáky návštěvníkům, co se na to přijdou podívat...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DYSTOPIK: ale ukrjit by tím asi šel, vypadá to ostře .... jenže pak by to člověk musel půl dne čistit :-)

    prostě - na temně rudém sametu v pěkné vitríně tomu bude nejlépe.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    LEON_KOWALSKI: chleba si s tim nenamažeš..
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    no, hezký to je, ale tak nějak jinam než do vitríny nepoužitelný :-)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Zbrojíř po devíti letech dokončil nejpracněji vyrobenou dýku na světě - iDNES.cz
    https://jihlava.idnes.cz/...ozita-rarita-i0n-/jihlava-zpravy.aspx?c=A180530_142046_jihlava-zpravy_Mv
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    HVOZDIC: za predpokladu ze to dokaze vyblejskat jako na brusce to zni celkem lakave
    HVOZDIC
    HVOZDIC --- ---
    To je super nápad, dát na pásovku, ty leštící pásy, to by mohlo ušetřit dost práce, ani jsem nevěděl že je dělají na pásovku
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    KALIF_WH: pasovka 2 metr scochbrite 3 ruzne hrubosti, 19312, finalka filcak s bílou pastou
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    CHINGACHGOOK: flexa s unasecem ? co to je za ocel ?
    AZIM
    AZIM --- ---
    CHINGACHGOOK: fallkniven modern bowie
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    CHINGACHGOOK: a vyšla mačeta ;)
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    Aktualni pokus o nuz.





    ISCH
    ISCH --- ---
    FINSON: Ukaz je tam skoro pulka IDecek... Nevidela, uz tam skoro nelezu.
    FINSON
    FINSON --- ---
    ISCH: OK :-) Kasperovy příspěvky jsi nějaké viděla? Nenarážel jsem na nic konkrétního, jenom ten chlapík je z mého pohledu prostě úkaz :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    FINSON: Vedel, ale ja ne a me nevadi ho otravovat, abych to zjistila :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    ISCH: Díky, on o tom Milan nevěděl? :-O Muselo to normálně celý spadnout, dostávám timeout error.
    To s tím Kasperem byl vtip :-) Až fórum zase pojede, pošlu ti na něj odkaz ;-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    FINSON: Tak technicky problemy, ale s tim Kasperem me to stejne zajima :)
    ISCH
    ISCH --- ---
    FINSON: ??? Jdu napsat Milanovi...

    Co se tam delo? Kdyztak do posty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam