• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    Udelal jsem si radost od Karbouse :)

    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DARUMA: jj, furt si s ním hraju :-) .... má to z výroby supr ostrý nůž.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Sog Twitch II
    STALK
    STALK --- ---
    LEON_KOWALSKI: co to máš za nůž?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Squirt je super, mám ho taky.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Prcek na dráty už je doma ;-)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Mimochodem, nemáte tedy někdo tip na podobný nůž, ale s ocelovou čepelí? Ten carbon fiber se mi líbí a koukám právě po lehoučký, menší kudle co, ale něco vydrží, třeba když s ní budu otevírat plechovku...díky moc
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    DRIZDIK: dement jsem, nečtu a čumím na obrázky...díky
    ISCH
    ISCH --- ---
    Bude to tapeta, nebude to tapeta...

    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    LADINEK: Myslíš ocel na tom keramickým noži? :-D
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Cau, prosim, da se nejak zjistit jakou ocel pouzivaj na Schrade kudly? Konkretne SCH-401 ? Diky
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Píšu střenku, myslím samozřejmě čepel, díky. Nicméně dnes 2ks Dozier-a vyzvednuty jako dárek na Národní třídě v nožířství ve vestibulu u vstupu do metra. První dojem byl WOW, ten je lehkej!
    Moc díky za tipy.

    Kapesní zavírací nože : Dozier Folding Hunter, zavírací nůž s klipem, černá
    https://www.nuz.cz/eshop/zaviraci-noze/kapesni-zaviraci-noze/bob-dozier-folding-hunter-detail
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    EXAGE: střenky jsou vyloženě otázkou osobních preferencí. Pokud jde o barvu čepele, tak věz, že černá se časem ošoupe, ale ničemu to nevadí.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Ten Dozier se mi líbí vzhledově mnohem víc. Ještě jeden dotaz, střenka černá/stříbrná, je to jedno nebo je něco z toho lepší?
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    no já právě kvůli tomu začernil komplet a potom utřel to co vystouplo a namazal, možná proto už mě to už nečerní.. jelikož je tam ta ochranná "vrstva"
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    HE11_KNIGHT: tak kdo ví. řízení do jablka, počkej deset minut a řízní znovu. uhlíkovka a kyselinky prostě dělaj tmavej povlak. jde to otřít do ubrousku. ale jako nevím, jestli je to v případě ovozele nějaká výhra ta uhlikovka...
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    TWORBO: Hele mě to nějak nešpiní .. ještě jsem ho nechal schválně zčernat, abych to vyzkoušel zda to bude barvit .. je černej jak bota, čas od času ho projedu slaninou. To samé mám na Svord Peasantovi, taky černý a nebarví, běžně s tím krájim ovoce jako jablka, kaki atp .. ba dokonce když ho utřu do ubrousku tak nezůstáva "špína".
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    HE11_KNIGHT: tak zrovna na ovoce primárně spíš ten INOX, nechceš li mít to ovoce "špinavý" od cepele
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    NEVILL: Bych se priklanel taky k Opinelu, hlavne ta Carbon verze. Vsestranny, s No.10 se da klidne nakrajet i misa ovoce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam