• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    CROSS
    CROSS --- ---
    MAACA325: OK, tak jsem to taky pochopil.
    (Je to tohle, přímo z produkce německých soudruhů.)
    MAACA325
    MAACA325 --- ---
    MAACA325: A ještě jedna podivnost - dýlku čepele prý počítají jako vzdálenost mezi špičkou a začátkem rukojeti (což netuším jak přesně se měří když máš neck jenom jako kus plechu bez dřeva/plastu/paracordu/...)
    MAACA325
    MAACA325 --- ---
    CROSS: Pokud má jenom jedno ostří (není to dýka/tlačná dýka/...) tak by neměl být problém.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Jestli jsem ty německé weby zde odkazované pročítal správně, tak malý neck knife je v pohodě, je to tak?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    NEVILL: no jo vlastně :(
    MAACA325
    MAACA325 --- ---
    MAACA325: Na cestě je CRKT Obake: http://www.noze-nuz.com/crkt/CR2367RS.php
    Pravda, desing může být trochu provokativní (když narazím na debila, budu mít problém i s rybičkou), ale všechny parametry by měly být naprosto legální.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DOKKTOR: to je moc pěkná kudla, akorát tu bych nemohl vzít do Německa...jednoruční otvírání a pojistka... :-)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    NEVILL: ted sem poridil crkt ceo, cepel 7.9 cm, ultrasexy mala kudla, ale pravda, pusobi uz dost subtilne
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    NEVILL: hezka kudla :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Viper Key M390 Satin G-10 Black - MujNuz.cz
    https://www.mujnuz.cz/noze/zaviraci-noze/viper-key-m390-satin-g-10-black.html

    tak myslím že mám favorita... :-)
    MAACA325
    MAACA325 --- ---
    MUTOID: Mno, myslím, že je na čase pořídit si nějakou rozumnou kudlu s pevnou čepelí (neck?).
    MAACA325
    MAACA325 --- ---
    MUTOID: Dík za odkazy. Konečně nějaký rozumný přehled.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: besitzen = vlastnit , fuehren = nosit ... ale treba tady v tom druhym clanku je UK pinknife, kterou jsem presne resil s nemeckym kamosem co se taky zajima o noze a rikal ze ten ne protoze jde otevrit jednou rukou... ono ve finale stejne jako v us zalezi pak na posouzeni pana policisty jestli je on schopny ho jednou rukou otevrit nebo ne :)
    MAACA325
    MAACA325 --- ---
    MUTOID: Co jsem pochopil z anglických popisů toho jejich zákona, tak můžeš mít doma zavírák co je zároveň jednoručně otváratelnej a má pojistku (pokud jenom jedno z toho, tak ok i na ulici) a má pod 8.5cm, ale nesmíš ho vzít do kapsy. Ostatní "bezpečné" zavíráky by limit na délku mít neměly. Nebo mám blbé informace?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LAUNCHER: No, tak tenhle nůž by byl dokonalej, pokud bych musel nějak častěji jezdit do Německa (což doufám nebudu muset), tak by to stálo za úvahu. Tady u nás bych ho asi nenosil, jsem příliš zvyklý na otevírání jednou rukou. Až moc pěkný nůž na to aby skončil v šuplíku...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KURE: Ten Mikov by byl asi OK tak s cenou do 3K, zas tak super materiál to za ty peníze teda nemá.

    S Victorem vidím trochu problém v tom že u větších rozměrů má velký nůž s pojistkou. Ale ještě to znovu projedu.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NEVILL:

    Chris Reeve Harsey Impinda Slipjoint Overview
    https://www.youtube.com/watch?v=BTu8xqwNyXo
    KURE
    KURE --- ---
    NEVILL: no fuj mikov za 4k+


    NEVILL: imho victorka bude o hodne mene budit nechtenou pozornost nez ten "military" sog.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam