• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    FINSON
    FINSON --- ---
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    FINSON: nevím, já dokážu docela pochopit, že nějaká blondýna jednoduše s tímhle typem otvíráku nepřišla do kontaktu nikdy a jednoduše ji to nenapadlo. Zas takovou aféru bych z toho asi nedělal..
    ISCH
    ISCH --- ---
    XMEDA: To uz mam taky za sebou. Teda v kombinaci s polenem, kdy jsem do lzice vzdy uderila, abych prorazila...
    FINSON
    FINSON --- ---
    ISCH: Z mého pohledu: Jedna věc je mít problém s otvírákem, protože má nějaké designové / konstrukční nedostatky nebo nezvládá konzervy ze silnějšího plechu, jasně, nic není dokonalé...
    Druhá, úplně jiná věc je nemít absolutně žádné tušení, jak se ten otvírák má použít, případně prokázat takovéhle nepochopení principu otvíráku obecně a jít na plechovku výrazně méně efektivním způsobem... i tím nožem to přece jde líp než to takhle rozbodat a člověk nemusí být strojař...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    a kdyz nam ty ostry veci zakazou..

    KURE
    KURE --- ---
    DYSTOPIK: to je přeci tím, že to je správná žena ;)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    ISCH: jako ono jsou dva typy těchhe švajc otvíráků, ale hlavně jsou různý druhy konzerv. některý jsou jak po másle a některý vůbec. Nicméně elegantnějc bych to otevřel i kombinačkama:)
    Hlavně mi přijde vtipný, že na to použila správnej nástroj, ale uplně prapodivnym způsobem :))
    ISCH
    ISCH --- ---
    DYSTOPIK: Já jako chápu, že se mi budete smát, ale s tímhle otvírákem na konzervy mám taky problém.

    Teda já mám problém s otvíráním konzerv celkově, rvu z toho ty očka a tak :D
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    DYSTOPIK: Tohle dnes sdílely Paralelní listy. A někdo tam dával i pokračování. Té paní postovali video z youtube - jak používat otvírák. Děkovala, že po zhlédnutí videonávodu se podařilo. 8-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    DYSTOPIK: Obdivuju trpělivost té paní...
    ISCH
    ISCH --- ---
    NEVILL: O moc jsi neprisel :) Vystavujicich bylo nakonec asi 40, bylo to takovy dost komorni :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    LUCKYBSD: Nepomáháš ;-) Díky za info, dobré vědět!
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    FINSON: ja mam stribrnej victorinox cadet alox asi 3. rokem na klicich, kde to logicky dostava coud a napr. svetylko je uz po pulroce bez eloxu na dost mistech, a cadet zatim drzi super, nic se neosoupava, jen minimalni skrabance, nevim jak ty barevny, ale stribrnej za me palec nahoru
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ISCH: sakra, tak to jsem zase prošvihnul... :O/
    FINSON
    FINSON --- ---
    ISCH: Kam?

    :-) Vím kam, ale bohužel.
    ISCH
    ISCH --- ---
    Tak co, jdete někdo zítra?
    FINSON
    FINSON --- ---
    NEVILL: Teda kecám, ty Benchmady byly anodizované, tak ti přeju a doufám, že ten alox vydrží víc.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    FINSON: Bohužel ne, tenhle je můj první, tak uvidíme...
    FINSON
    FINSON --- ---
    NEVILL: Krásnej. Máš s těmi aloxy už nějaké zkušenosti? Mně se to líbí, ale takhle šly z domu černě aloxované Benchmady, protože se to ošoupalo, oleštilo, velmi snadno poškrábalo a vypadalo to pak bídně - tak se teď bojím něco podobného pořizovat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam