• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Ja jsem si to vymyslel takhle

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Ja zatim takhle. Jeste resim:

    1) Jestli s barvou Thumb Lug budu vymyslet nejake lumparny (viz screenshot), nebo ho dam cerny.

    2) Jestli Liner (na hrbetu noze) necham ocel, nebo dat nacernit.

    3) Jestli zariskovat s 20CV oceli, nebo S30V.

    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Mne se ten bugout tvarove taky moc libi :-) a axislock je pro me velka vyhoda, mam tuhle pojistku moc rad.
    LAUNCHER: to jsi nemel posilat :-) par kliknuti a clovek je na 230USD a mohl by pokracovat do aleluja :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    FINSON: Ale no tak. V nasem veku a pri mnozstvi nozu, ktere Ti jiz prosly rukama? Ty uz preci musis vedet, ze s flippery se spatne kraji jidlo ;-))
    FINSON
    FINSON --- ---
    REDSNAKE: Vůbec ne, to jsem se neobratně vyjádřil. Zrovna Axis Lock je na BM super, já měl s BM jiný potíže :-)
    (Jako mohl bych na Axisu kritizovat komplikovanou sborku při čištění, ale to stejně nikdo normální nedělá ;-) )
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    a na axis locku je něco špatně? Já ho mám rád převelice.
    FINSON
    FINSON --- ---
    LAUNCHER: Tvl já si snad zas po letech koupím Axis Lock a kousnu i to, že to není flipper. Ale ještě odolávám.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Pratele, jestli jste nekdy zatouzili po Bugout, nebo dalsich nozich z produkce Benchmade, ale proste jste nedostali na vyber tu spravnou barvu nebo ocel, doporuji si nejmene prohlednout polozku "Customize" na jejich webu.

    Custom Knives Shop, Knife Builder Online & Lasermarking | Benchmade Knife Company
    https://www.benchmade.com/custom-knife-builder

    Momentalne maji konfigurator pro tyto noze, dalsi patrne budou nasledovat:

    Bugout
    Barrage
    Mini Barrage
    Crooked River
    Mini Crooked River
    Griptilian
    Mini Griptilian

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    IXTREMIST: diky! mu napisu
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    samo pak zakalit bude potřeba
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    MUTOID: na FB Tonda Kovák řeže vodou cokoli a dost úzce spolupracuje s nožíři. Kdybys pak potřeboval výbrusy, tak z vyrezanejch tvaru ti rád vybrousim co chceš.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    KURE: koliky nechci, hazi se s nima pekne, ale neni to nuz no... schanel jsem v okoli cnc, laser proste nekoho kdo ma nerez a dokaze z vektoru narezat... poslali me dopr, moc mala zakazka a navic hodne penez za to kdyz je to do 100ks :/ a kamose co by to udelal ve volnym case nemam
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HAWKWIND: jasny, hrebiky jsou dobry a ani nemusis brousit nebo zklepavat, ale neni to nuz :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    IXTREMIST: mam z uhlikovy ocele ale sousedum to vadi :D mam ozkouseno, ze nerez dela daleko mensi hluk kdyz nekam odskoci :)
    HAWKWIND
    HAWKWIND --- ---
    Všechno zbytečný. Hřebík 200 mm trochu přebroušenej do špičky to řeší.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    MUTOID: proč nerez? to se hodně prodraží.. 14260 nebo 80crv2 bude ve všem kromě korozivzdornosti lepší :-)
    KURE
    KURE --- ---
    nejsnazší je cca 8 nebo 10mm kulatina, v nerezu to stojí cca 50-80kc/m.
    to je jeden projektil za dvacku.
    Leckde ti ji rovnou nařežou, už ji pak staci jen nabrousit pilnikem do špičky.
    vím že to neni uplnej nuz, ale mít plnej bandalír takových špičáků, třeba 20, je taky cool.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    vyrábí/hází tu někdo nože? sháním za rozumnou cenu nerez ve větším množství (20-25cm délka, 140-180g, 6mm šířka) hlavně pro no-spin a v nejakym jednoduchým tvaru pokud možno bez vlnek, hačků, koleček apod. :) ... předem díky
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MATT: se posunul z roku 1999 tak do roku 2008 no, to je proste jenom potvrzeni ze je to mimonskej vocas
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    FINSON: Že jo? Jsem si tak vzpomněl na tyhle doby, to ještě skoro žádný shopy s "lepšími" noži nebyly, akorát tenhle a pak ještě Highlife co měl i kamenné prodejny a výběr nožů hlavně od Spyderco a Cold Steel... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam