• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    FINSON
    FINSON --- ---
    LUCKYBSD: Máš recht, jsem si předtím trochu zapřeháněl a už jsem zase klidnej :-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    FINSON: bych to nehrotil, ve francii proste nakoupi popelnice na noze a budou prosit gangstery, aby je tam hodili a nikoho nezabijeli, tohle je osvedcena metoda, ktera funguje v UK uz roky
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DOKKTOR: Trenky možná mají na šňůru, ale ta nesmí být moc pevná aby se tím někdo nedal svázat nebo uškrtit... :-))
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    NEVILL: takže všichni chodí nazí? protože první, co mě v tomto kontextu napadlo, bylo udělat si prak z trenek/podprdy
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    FINSON: no frantíci mají zakázané opinely i lagioly, jestli jsem to správně četl tak oni nesmí nosit v podstatě nic co by se dalo použít jako zbraň...
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: O narodni hrdosti by se dalo s uspechem pochybovat, spis bych rekl, ze za tim bude nizka poriizovaci cena a snadna dostupnost. Pokud si vybavuju nejake medialni zabery perifernich gangu z vetsich mest, tak jejich frekventanti malokdy vypadali jako typicti nastupci Galu :-)
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    A to ještě počkejte, až přijdou na to, že tím nožíkem se dá okrouhat do špičata i ten klacek, na kterém jinak Francouzi normálně nosí bílou vlajku :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    NEVILL: Nevím, jestli národní hrdost... je to levné, rozšířené, snadno dostupné, jednoduché a funguje to. Vlastně Opinel je takový AK47 mezi zavíráky :-)
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    přijde doba, kdy tu budou všichni rádi za ten YouTube kanál, jak tam dělá nože z kartonu a podobných věcí.. ^_^
    FINSON
    FINSON --- ---
    KURE: Nic nového :-)
    KURE
    KURE --- ---
    FINSON: takze nakupovat noze dokud to de :D :D sakra
    FINSON
    FINSON --- ---
    NEVILL: Jako v podstatě díky té objímkové pojistce je Opinel nebezpečnější než slipjoint, tak třeba nám aspoň ty slipjointy (tj. i lagioly) nechají s registrací na výjimku... ;-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    FINSON: Opinel se zřejmě zařadí mezi ty nejnebezpečnější nože na světě, hned za Zombie nůž a balisong... :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Tvl :-(
    Ano, zní to legračně... už jste se někdo Opinelem říznul nebo bodnul? Je to tenký, špičatý, snadno se to nabrousí do žiletky nebo mikrozubu, pojistka jde utáhnout fest, aby se to při bodnutí nezavřelo... tpč to je průser, EK s návrhem plošného zákazu nožů v EU za 3... 2... 1...
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    no tvl! :) ja si to asi uplne nedokazu predstavit..
    to jako misto zlovestnyho cvaknuti vystrelovaciho noze, od cepele se odrazi svetlo poulicni lampy a gangster uz nabira body za psycho, tak vytahne nozik na pastiku a zacne tam sudlat s tim jisticim krouzkem? :D
    un moment sil vous plait
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KURE: Jako možná je v tom kus národní hrdosti, přeci nebudou používat nějaký cizácký nože... :-)
    KURE
    KURE --- ---
    NEVILL: :D to je děsná prdel. Gangster s opinelem :D :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NEVILL: Tak je malej..levnej..nakrajis s nim skvele burty i nekoho pobodas.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    V regionu u Paříže se rozhořela válka gangů. Mladí se vraždí kapesními noži - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...-u-parize-se-rozhorela-valka-gangu-mladi-se-vrazdi-kapesnimi-nozi-40352080

    Policisté zadrželi šest mladistvých ve věku od 13 do 16 let a zajistili také vražednou zbraň – zavírací nůž Opinel.

    sorry, já vím že je to vážné téma, ale nemůžu si pomoct...když jsem to četl, tak mi to přišlo trochu směšné, jsem si říkal "To jako fakt?? Tam se gangy vraždí Opinelem??"
    MATT
    MATT --- ---
    když se tu probíralo to spyderco, nevíte o nějaky cz shopu, kde by je měli a souběžně prodávali nějaký regulérní nářadí? nebylo to armyněco nebo knifeněco ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam