• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    IHNAT: Tady je výsledek. Neměl jsem moc času, tak jsem se při výrobě dopustil několika chyb, který jsem nestihl pořádně napravit. V zásadě to ale účel splnilo, je to funkční a osahal jsem si postup.

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ZSIS: hmmm...to je chytrý!! To určitě použiju, díky! :-)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    NEVILL: podle toho kam cestujes se pry vyplatí i fake peněženka s prošlou kartou a menším obnosem měny.
    kdyby ti někdo ukazoval svůj nůž.

    mě ten tip potěšil.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEON_KOWALSKI: Já chtěl něco kompaktnějšího, mám takovou menší peněženku Garzini, je to na bankovky, pár karet a má to i kapsičku na drobný. Tady u nás to stačí, kdybych někam cestoval tak si asi vezmu něco většího, hlavně s větší kapsou na drobný.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    NEVILL: já mám peněženku velkou docela :-)

    Tasmanin Tiger Wallet RFID B


    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEON_KOWALSKI: Swisscard se mi nakonec do peněženky taky povedlo narvat, já teda mám verzi co nemá pilník a párátko, ale zas je tam lupa, šroubováček a mini led baterka. Používám ji kupodivu mnohem častěji než jsem si vůbec myslel... :-)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    Victorinox Classic nosím na klíčích. Kdysi jsem ho našel ve vlaku zapadnutý mezi sadadlem a opěradlem, když jsem hledal vlastní telefon, který mi tam spadl... No a včera jsem našel další v lese. Střenky jsou rozkousané asi od lišky, jinak je v pohodě. Podle yt je zkusím vyměnit. Máte nějaké tipy zkušených? Materiál preferuju přírodní, mám paroh, případně by se mi líbilo dřevo, např. dub?

    CROSS
    CROSS --- ---
    Když je řeč o Victorinoxu, nemáte někdo smart card wallet?
    Victorinox Smart Card Wallet in Iconic Red - 0.7250.13
    https://www.victorinox.com/ch/en/Products/Swiss-Army-Knives/Swiss-Cards/Smart-Card-Wallet/p/0.7250.13

    Píšou, že prober 6 karet, zajímalo by mě, jestli je to fakt maximum.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Když už jsem u Victorů, tak jako EDC nosím v malé tašce s doklady Handyman, v malé kapse v džínách Mini Champ a peněžence SwissCard. A ještě teda RAT 1 v kapse.

    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    ZSIS: jo, to znám 😂
    Já to mám takhle s Victorinoxem, jenom přede mnou na stole leží (a používám je každou chvíli) malej Classic, střední Ranger a velkej Adventurer (a vedle nich leží Letherman Squirt ES4).

    A teď jsem zase objevil, jeden, co nemám, ale rozhodně ho potřebuju 😉

    Victorinox Compact
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    ZSIS: zapomnel jsem dodat, jak jsem se sebou bojoval. pubertak chtel delsi M95, racionalni cast kratsi M07, kterou jsem pak vzal.
    no a od ty doby premylsim, kdy si zajdu i pro tu delsi. ne, ze bych to potreboval.

    jinak pouzdro reseny opravdu pekne, da se vselijak pripevnit, nuz se pohodlne jednou rukou vytahne i zastrci. coz jsem dosud ani tak nedocenil.
    BRABI
    BRABI --- ---
    Už jsem se s ním loučil, ale byli na mě hodní 👍
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    BRABI: štěstí že prošel přes kontrolu. Já když někam letim, tak všechno cpu raději do zavazadla :-)
    BRABI
    BRABI --- ---
    Bantam je nejlepší. Posledně se mnou letěl i v letadle, když jsem ho zapomněl vyndat z peněženky 😁
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    tak abych přispěl něčím normálním - zase jsem se neudržel a rozšířil svoje Victorinox řady o nejjednodušší Alox 😇

    FINSON
    FINSON --- ---
    Když už jsem to tady takhle rozvířil, chci všem zúčastněným
    1) poděkovat za kultivovanou a věcnou diskusi - ten kontrast s aktuálně vyřešeným je opravdu do očí bijící :-)
    a
    2) popřát všem zdraví, štěstí, naději a pokud možno klid v těchto "zajímavých časech".
    FINSON
    FINSON --- ---
    Vůči "diskutérům" a "diskusím" toho typu, jaký tady předvádí Jiskra, jsem během letoška získal vcelku silnou averzi, takže jsem si chtěl nechat hlasováním od ostatních ukázat, jak moc jsem zaujatý, a byl jsem skutečně připraven zatnout zuby a nechat ho tady dál provokovat, pokud by takové bylo přání většiny.
    Za mě osobně si tenhle troll další manévry nezasluhuje a zřejmě tady nikomu chybět nebude.

    IXTREMIST: Započteno, díky!
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Finson, nejde mi na nyxdroidu hlasovat. za mě 3.
    FINSON
    FINSON --- ---

    Potřebuji vědět...

    27 hlasy od 27 respondentů
    • 3.7% / 1 hlas
    • 37.0% / 10 hlasů
    • 59.3% / 16 hlasů
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    nůž pro ženu nakonec vyhrál
    Nůž Miguel Nieto Centauro N695 Granadillo | Kniland.cz - nože, sekery, broušení
    https://www.kniland.cz/noze-pro-bezne-pouziti/nuz-miguel-nieto-centauro-n695-granadillo/

    slušná hračka, systém zavírání je trochu tuhej, ale to jsem chtěl (nemusí si hned cvkanout prsty)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam