• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    já jsem skoro nikdy kafe nepila. na gymplu jsem doma popíjela nescafe, jinak v podstatě jen časj z pytliku.
    nedávno jsem začla chodit do oxalisu pro ovocný čaje, který jsem dřív taky nepila, a teď mi moc chutnaj a miluju tu vůni. ale naposledy když jsem tam stála 15min frontu, si nějaká paní kupovala kávu a nechávala umlít.. jéé to byla vůně, vůni kávy miluju... mrkla jsem se jaký mají příchutě (jde mi spíš o vůni než o nějakou sílu) a dneska jsem se sebrala a zašla si jednu koupit a nechat umlít. akorát jsem se trochu ztrapnila, když jsem nevěděla JAK umlít. prodavačka na mě koukala jak na debila a ptala se zda na překapávanou, preso, nebo turka... no na turka. musela jsem říct že nevim páč kafe nepiju a n neni to pro mě :)

    teď už mám druhej šálek kávy s příchutí baileys a jsem z toho celá vedle, protože to krásně chutná a ještě krásněji voní. příště si dám mléčnou. ty ostatní mi až tak nevoněly.
    kafe v kavárnách moc nemusím.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BOTA01: Řekněme to takhle v Bakalovi jsem byla jednou, ve spolku se vyskytuju docela pravidelně. Stačí?
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    mam ted doma elektoricky kavovar:) tak jsem zvedava, jeste jsem ho nepouzila
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NEVILL: Mno kdyz si vzpomenu na svuj hrnek v praci.... :D
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NAGASAWA: mít takovej hrnek, tak už je asi pěkně hnědej...ale ten nápad se mi líbí, je to skoro jako nakuřování pěnovky... :-))
    TAP
    TAP --- ---
    NAGASAWA: dej to sem! krutst
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    MISON: Ten mini pressovac se da poridit i v ikea.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOTA01: Spolek je nejlepsi misto kam se da pri ceste do brna zajit...diky za nej !
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---


    Cim casteji hrnek pouzivate tim vyraznejsi je v nem vzorek.

    http://www.woodlondon.co.uk/wood_pages/3rd_year/stain_pages/stain.html
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    ZUZKAOU: A s naprosto prisernou obsluhou znudenejch studentek..dojem po dvou navstevach..ale na Spolku chystame novou znacku kafe,zatim nevim nic.Ale zkouseli jsme cosi jako NewYork(90%arabica) a to uz na mne bylo teda moc.chutnalo to jak s hrebickem ci jinym korenim.A byl jsem z toho vyjetej jeste hodinu a to jsem spis cajar..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HAGGISH: nová kavárna Bakala v brně v Bílém domě - trošku neútulná ratejna, ale moc dobré kafe ze docela příznivé ceny. široký výběr všeho dalšího možného.
    MISON
    MISON --- ---
    Kamarad mi jednou ukazoval takovou minimalou kovovou vecicku na preso...nevite kde sehnat? Za kolik? Je z toho to preso dobry? ;) nebo je lepsi koupit si megamasinu ...
    HAGGISH
    HAGGISH --- ---
    DEMONOFANARCHY: dobře..nějakou kavárnu,kterou bych chtěla navštívit..spíš bych to udělala inspirativně :)
    HAGGISH
    HAGGISH --- ---
    kvauíííík..nastalo období zimy,čas spánku.. jenom kofeinisti se neuroticky klepou nad šálkem kávy a přemýšlí,kdo jim zaleje kytky,když zůstanou v kafárně další půlrok..
    co vypsat seznam kaváren,co známe - třeba i s něčím jako recenzí..
    CNV
    CNV --- ---
    Nevím jak v Praze, ale tady v Brně jsem džezvy (několik druhů a velikostí) viděla normálně v Tescu v patře s domácíma potřebama.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Nápodobně...můžete i sem...taky bych si ráda pořídila,ale namám čas prohledávat prahu...
    TAP
    TAP --- ---
    simvas, kde v praze koupit nejakou obycejnou dzezvu? kdyztak do posty, dik
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NEVILL: Taky ho tam mam :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NAGASAWA: ten je výbornej, hodil jsem si ho na plochu... :O))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam