• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    JEDI
    JEDI --- ---
    FONTAN: kafe nejprodavanejsi komodita po rope.
    po 89 prisly velky firmy a vystipaly nase prazice.

    pak prisla treba Marila. a udelala tolik nekalejch praktik, ze chcipli ti to nechcipli predtim.

    prodavaj se skoro nepitelny veci, tak nekalych praktik je dost..:-)

    no puvodni mi nevratej... na to vem jed..:-)
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    JEDI: Do pyce rikas? Ze by se neco konecne hnulo? :)
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    JEDI: "hopla" - colevk by mel tendenci si myslet, ze v takovymhle obchode se nekaly praktiky neprovozujou - no "kseft jako kseft" - tak at to vyjde nejlepsim moznym zpusobem... - tj. at jde puvodni do pice (ci lepe: at ti tu puvodni vratej...)
    JEDI
    JEDI --- ---
    FONTAN: internetovy www.kava.cz mi byl ukraden. Byl jsem hrube napaden

    a ja jsem vsechny data, to cely takhle vzal a cely jsem to prodal nekomu jinymu...

    a tedka ta puvodni pujde do pice
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    JEDI: a jakto, ze jsou si az tak napadne podobny? to vypada, jako by jsi z toho prvniho z nejakeho duvodu prchnul... - nebo je to zase muj dalsi sparny odhah situace? .)
    JEDI
    JEDI --- ---
    MAEDHROS: zna tu prupovidku s tom, jak clovek pozna co je dobry a co je spatny? musi poznat oboje.
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    ERNEST_GASKIN: OK, píšu si, vyzkouším. Ostatně, před časem jsem přestala kouřit, takže si snad budu moct za kafe připlatit...:-)
    (Ale ten extra speciál vážně celkem ujde...;-))
    JEDI
    JEDI --- ---
    MALA_BILA_PSICE: tak jeden muj bejvalej www.kava.cz
    ted muj jeden stavajici www.kavacz.cz

    a novej se tvori

    me se chut na robusty nestava, ja nemam navyk..:-)
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    a ještě bych měl dodat, že i když žádáš o "lepší levnej odpad", vsadil bych se, že "bezva věc", kterou doporučuju ti sedne líp ;)
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    MAEDHROS: na "českym turkovi" neni nic španýho hele ;)
    ale pravda je, že investovat stovku do moka konvičky nebo dvě stovky do překapávače snad neni tak hroznej výdaj.

    jak tady píše JEDI: ty kafe tě vyjdou na 75,-/250g - podle netu je ta jihvanka za 50,-/200g, tzn. 62.50/250g - a to je v penězích rozdíl pár šupů a v kvalitě a chuti kávy je téměř astronomickej - já přesně tohle kafe piju na litry, jsem na něm teď momentálně už nějakejch 48 hodin, jsem svěží, neni mi nijak špatně - žaludek, srdce, nic, a to mám srdce na papíru od kardioložky že visí jen na vlásku ;)

    jednoduše to nejde nedoporučit - stejně jako [ ZANTIC @ Obchodujete na NYXu? Reference "nyx.cz obchodníků" ] , [ ZATAMOKO @ Obchodujete na NYXu? Reference "nyx.cz obchodníků" ] atp.
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    CNV: Tak to se asi budu muset vnitřně smířit s tím, že mi chutná levnej odpad...:-)
    I když si klidně nechám doporučit nějakej lepší levnej odpad...;-) Kdyby mi někdo snad chtěl něco doporučit, ať má ovšem na paměti, že z toho stejně udělám zalívaný kafe...;-)
    MALA_BILA_PSICE
    MALA_BILA_PSICE --- ---
    100 % arabiky jsou výborný .. ale mezi námi, nedostanete někdy chuť i na robustu?? Mě se to celkem pravidelně stává ...
    JEDI.. server o kávě? Kdy, kde?
    JEDI
    JEDI --- ---
    SONYA: jo hned vedle vchodu.
    ¨je tam slusnej pan.. a kdyz si u nej das kafe a poprosis ho o namleti, a neco mu za to das. a pokecate si o kafi, tak to bude fajn
    SONYA
    SONYA --- ---
    JEDI: díky za tip. To je někde v business centru Rosmarin?
    JEDI
    JEDI --- ---
    SONYA: skoč do Dělnické 12, kavárna Rosmarin
    SONYA
    SONYA --- ---
    Ahoj. Neporadil by někdo, zda lze někde v Praze nechat umlít kávu? Kamarád dostal nějakou dobrou zrnkovou kávu a nemá mlýnek. A mlít to někde v obchodě u pokladen by asi nebylo to pravé...
    JEDI
    JEDI --- ---
    Mě se ten článek líbí, až dodělám server o kafi tak tam bude nadpis velkejma pismenama nepijte ty Italsky sračky.
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    JEDI: aha - pletu a nasledne vzdelavam, coz je docela dobra kombinace .) - "diky"
    JEDI
    JEDI --- ---
    FONTAN: Pletes. je to italsky zpusob prazeni.
    takze tmavy prazeni.

    tmavy prazeni ma tu vyhodu, ze karamelizujou cukry a cely je to takovy sladsi a chut je bohata.
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    JEDI: no ale docela vtipny je, ze vitez je sice severo americkej, ale z italie (teda prazenej v ...) - nebo se pletu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam