• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    jinak kosta rica ma opravdu velmi prijemnou chut, lehce oriskovou, ale zase ne mandlovou, neni ani moc horka (lehce sladim a jeste jsem nemel tu cest ochutnat jen tak) a vubec. nemuzu si stezovat.

    mozna bych se jeste zeptal, jestli nemate (erneste) na sklade nejakou tu mandlovou s trochou chuti po tabaku.
    JEDI
    JEDI --- ---
    MOMENT: zavirani easy open (trhaci vicko)

    je to stejna pixla jako Illy.

    co se tyce designu, ten si muzes vybrat (aneb vyrob si sam .-)

    posli foto plechovky, treba ti sezeneme..:-)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Co je pravdy na tom, že kafe uschovávat (zaplechovkované samozřejmě) do lednice?
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    jeste jsem nemel tu cest shlednout vasi "plechovku", proto bych se rad zeptal, jaky druh a jakej grafickej design bych mel ocekavat. tusim, ze to bude normal plech s nalepkou te one kavy, kterou si objednam a uzaviraci system nic moc (jakoze se tam vzduch stejne v nejakem tom minimalnim mnozstvi dostane.

    mam doma nakou pixlu (teda rodicove)), ktera ma opravdu perfektni uzaver, ale stala, tedy i se znackou, neco okolo dvou hadru, ale bez znacky se da splasit i za polovic.

    rad bych si poridil nejakou svoji no...))
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JEDI: Tu mam v planu vyzkouset jen co dorazim tu kostariku:)
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    mimochodem by bylo fajn, kdyby ten, kdo se s naším kafem potkal, zanechal nějakou tu referenci tady [ Čerstvá Káva ]
    JEDI
    JEDI --- ---
    Etiopie Ruleeeeezzzzzzz

    ne CUp od Excelence BIO brazilie, nejaka plantaz z brazilie ani nevimc o jsem to pil. byl to namrd nejvetsi.
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    no nemám co dodat ;)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Ja si momentalne davam rano kostariku co tu prodava ernest&jedi a pres den bio mexiko.
    Kdyz se omezis na 100% arabiku s jasnou zemi puvodu, mas porad velkej vyber zajimavejch kafi, ve kterym si casem najdes svoje.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Cao. Hledám radu, jak začít s kávou. Jsem příležitostný piják kávy (cca 3 - 7 týdně:). Rád bych i přesto popíjel kvalitní kafčo. Píti budu asi turka. Instantní kávu jsem zavrhl, presa a spol. nemám kde tvořit. Takže turek.

    Kafčo piju spíše silnější, neslazené.

    Odkud začít? Vybrat zemi a z ní typy kávy? Jde mi spíš o to, zda mi nemůžete dát třeba XY tipů na nějaké druhy či typy kafča atd.
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    asi tak ;)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Vidí ocel, čte hliník?
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    debil debil ;)
    TYKEF
    TYKEF --- ---
    ted nevim, jestli mi neco neuniklo, ale nerez je ocel :)
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    SLUNCULAK: raděj ber ocel.
    SLUNCULAK
    SLUNCULAK --- ---
    ]]

    HLEDAM kde koupit proparovaci konvicku na MACHIATO, nejlepe nerez.

    [ DIK
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Tak sem si prave udelal omylem kafe z pytliku kterej lezel rok otevrenej v nezavreny plechovce.
    Skutecne intenzivni zazitek, zvlast kdyz mi hned vedle lezi cerstve nacaty pytlik toho samyho:)
    VALDA
    VALDA --- ---
    hmm trošku pro odlehčení

    http://galleries.payserve.com/1/37354/18055/images/1.jpg

    jen linkem ... kdo nechce odlehčit ať nekliká ... ... jo a jdu si udělat kafe :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam