• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    JEDI
    JEDI --- ---
    spíš hrubší mletí
    JEDI
    JEDI --- ---
    BL00DER: jo a jak dlouho tam ten stánek bude, to nevím...
    záleží na vůli obchodního svatostánku
    JEDI
    JEDI --- ---
    BL00DER:
    já ti nepovím, já tam dávam celkem jemnou, proste tu kterou mam..
    ale po netu jsem se nedival "co je spravne"

    JEDI
    JEDI --- ---
    ZUZKAOU: mletou 100gr. uz mam...:-)
    a je to docela favorit, pomer cena vykon..
    BL00DER
    BL00DER --- ---
    JEDI: Jak dlouho tam ten stanek bude? Ja se tam ted bohuzel nedostanu, ale az se vratim do prace, tak jsem tam kazdy den ;-).

    Chtel bych se zeptat jak hrube se ma mlit kava do takoveho toho hlinikoveho italskeho presovace co se postavi normalne na sporak. Ja mam ted nejakou zrnkovou Africkou ze Starbucks a melu si to pred kazdym varenim rucnim mlynkem. Ale prijde mi, ze ten mlynek mele celkem hrube a vrta mi hlavou, jestli to nahodou nevadi. Vetsinou tam nacpu kafe co se tam vejde (do takoveho toho stredniho dilu) a vody dam primerene, aby se to nevarilo prilis dlouho. Jakekoliv postrehy vitany, zatim jsem zacatecnikem v priprave tohoto napoje :-).
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JEDI: mletá stogramovka bude můj favorit. 250g nám v kanclu vydrží měsíc a po dvou týdnech to není ono (v ledničce ve sklenění dobře těsnící dóze).
    JEDI
    JEDI --- ---
    delal jsem k Vanocum olivovy kafe.

    Objednala si ho pani Olivova pro pana Olivu.
    Na etiketach mel samy olivy, a uvnitr pixly mel kafe..
    JEDI
    JEDI --- ---
    otevren stánek s ochutnávkou kávy zdarma v OC Chodov hned u marketu hypernova.

    muzete ochutnat, koupit, pokecat,
    jsou tam zeleny neprazeny zrna, standardu a kvalitni kavy... az uvidite co se bezne pije... tak nebudete verit vlastnim ocim..



    dále jsem pripravil 100gr baleni kavy v sacku.. zatim mleta Brazilie Santos..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A originální článek - evidetně to není úplně výmysl. Dává to nový rozměr kávám na čerpacích stanicích. Navíc budou motivováni vařit kafe co nejlepší, aby i po extrakci zbylo dost éterických olejů. Ať žije ropná krize.

    http://www.eurekalert.org/pub_releases/2008-12/acs-wcg121008.php

    Ještě jsou rozkošné jména těch amerických vědců. Je to práce doktorů Mano Misra, Susanta Mohapatra, a Narasimharao Kondamudi.
    JEDI
    JEDI --- ---
    Sháním nějaký baristu, barmana ochutnávače kave na nedělní pokec o kávě..
    nezávislýho co nedělá v nějaké firmě co dodává kafe.


    ideálně ženskou

    a aspon tomu trochu rozumi...
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    arabská káva.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ERNEST_GASKIN: uznávám, že můj aktuální předsudek vůči rakušanům má cosi společného s mezinárodním vedením tam kde pracuju, leč páteční návěštěva vídně je jen utvrdila.

    Příjemní tam byli leda palestinci v kebabárně. (kde jsme si to kafe nedali, protože přece nebudeme pít arabský kafe ve vídni. Pak už jsme otevřenou kavárnu (jen na kafe a štrůdl) nějak nenašli.)
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    ZUZKAOU: psalas _po_ tři čtvrtě na osm, a zavírali v osm. do obchoďáku tě taky čtvrt hodiny před zavíračkou nepustěj.
    JEDI
    JEDI --- ---
    kvůli hostům jsem zůstaval v čajovně klidně i do rána... na oplátku to byla druhá nejoblíbenější čajovna v regionu

    (první byla holt v centru)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ERNEST_GASKIN: hele, dělala jsem servírku přibližně dva roky na gymplu. Za vyhození hostů v 18:45 (v pátek, v centru města) bych letěla velmi rychle sama.
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    ZUZKAOU: lidi jsou živočišněj druh, kterej nejde než nemilovat.

    samozřejmě, že jestli měly po celym dni za čtvrt hodiny (a to předpokládám, že to bylo ve skutečnosti za deset nebo za pět minut) končit, pravděpodobně už měli hosti zaplaceno a děvčata posklizeno co mohly. samozřejmě, že neobsloužili nějaký děvčátka, co by jim za těch deset minut nedopily, nezaplatily a nevypadly.

    a samozřejmě, příjde-li k nim někdo natolik hloupý, že ignoruje jedno upozornění na zavírací dobu a jako by se nechumelilo si myslí, že na to má právo, nasaděj kyselý ksichty.

    Mám velice jasné podezření, že presumpce společenského odpadu u kohokoliv, kdo má v popisu práce vám sloužit u obzvláště hloupých lidí v zemích koruny české, možná sahají dále, než do nepaměti...

    a ženská neženská, zasloužila bys facku, a kdyby se soudnost dala přenášet dotykem, rád bych ti jí, samozřejmě pro tvoje dobro, dal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam