• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    ;)

    pojďte si zase trochu polynčovat ernestka ;)

    ježiš, vůbec nevim, co zase blbnete. napsal jsem pár vět o tom, jak jsem se někde nasral, nebudim národní gardu.
    už dlouho nejsem panička, co se žene do nějaký malicherný hádky. zvlášť ne o třicet osm korun s někym, kdo má narvanou hospodu. z mýho úhlu pohledu si platím cca 60 korun za hodinu za výkon práce "nehádat se a zbytečně se více nerozčilovat" tím, že oněch 38 korun vrazim někomu místo třičtvrtěhodinový hádky.

    a za to, že jsem si ulevil na internetu se rozhodně nestydím. a kydy od entit jako je octopuss nebo macatka mě už dávno zajímají zhruba stejně málo. ostatně, octopuss by zabil boba marleyho za to, že hulil a macatka si tu tuhle stěžovala, že měl někdo za barem bordel a že jí udělal kafe moc horký nebo co.

    ... boha.
    MIKEEY
    MIKEEY --- ---
    otázkou je, proč jsi mu nic neřekl a zaplatil to....??????
    MACATA_PRDELKA
    MACATA_PRDELKA --- ---
    TEREZZZKA: každopádně je řešení kávu, se kterou nejsem spokojená, vrátit, ne mlčet a stěžovat si na internetu.
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    SAT_ANN: tak toho si nevšimnout jde dost těžko, když je ta tekutina polo průzračná.... já bych to vrátila. Mně se paničky taky neostýchají vrátit kávu pokud se jim nezdá, že je z objednaného nízkotuku. A i když sem si jistá, že je přesně jak má být, když vidím jen náznak nesouhlasu, sklapnu paty a udělám ho znovu před jejich očima. Náš zákazník náš pán ne? Jak už tu bylo mockrát řečeno, proto je naše gastronomie kde je, protože každej pláče na špatným hrobě :)
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    ERNEST_GASKIN: sama jako barmanka můžu říct že jsem to jednou udělala omylem - prostě zkrat.
    Ale naštěstí jsem si toho všimla včas než jsem to přinesla ke stolu...třeba si toho taky nevšiml...takovýhle věci se musí říkat hned.
    MACATA_PRDELKA
    MACATA_PRDELKA --- ---
    zcela normální a oprávněný postup je nevypité vadné kafe vrátit a neplatit.
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    prej anger management.
    já bych zaplatil, odešel a řekl bych mu něco ošklivýho ohledně toho, jak to druhý kafe vyrobil.
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    vole. pro mě je zaplatit, odejít a už se nevrátit adekvátní reakce. nejsem člověk, který by dělal scény. nebo respektive jsem, ale podrobuji se dost intenzivnímu anger managementu ;)
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    ERNEST_GASKIN: moc zlý, moc, moc.
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    LUKAS87: nah. jsem lůzr z jižáku, přeci ;)
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    ERNEST_GASKIN: jakože nevyměnil obsah páky?
    no tyvole
    a tos mu fakt nic neřekl?
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    OCTOPUSS: ;)

    díky za telefon, mimochodem.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    ERNEST_GASKIN: Tak proč jsi mu to nevrátil, ty hrdino? Mlčet v hospodě a pyskovat na internetech umí každej lůzr z jižáku.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    (...)

    a to tam pracuje jedna prekrasna barmanka, kvuli ktere sem se tam chtel zrovna kouknout.
    a kolegove z jedne z mych mimoaktivit maj hugo jako homebar.
    je fakt, ze kafe sem si tam jeste nikdy nedal.

    musim testnout.
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    nutno podotknout, že mi kafe naúčtoval obě ;)
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    právě mě úplně brutálně nasral číšník v hugu z hor, kam jsem dřív chodil. byl jsem v okolí a neměl do čeho píchnout, tak sem tam vlez. dal jsem si kafe a všechno super... dokud jsem si neobjednal druhé a nedostal ho ze stejné dávky. pikolo. seděl jsem na baru metr od něj...

    no tyvole.

    viděl jsem fakt šílený věci z obou stran baru. viděl jsem číšníky, jak kupujou u vietnamců jihlavanku a cpou jí do presovačů. ale v životě jsem neviděl někoho dělat druhý kafe ze stejný dávky.
    rozdejchávám to ještě teď, když jsem platil, bilo mi srdce jako o závod a zatínalo se mi svalstvo, chybělo málo a dal bych mu pecku ;)
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    BLACK_ONYX: tajný, ne ;)
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    ERNEST_GASKIN: zařídím se! a předem díky .)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    ERNEST_GASKIN: kde makas?
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    LUKAS87: Jop. A ideálně brzo, míváme takhle v létě narváno, vzhledem k tý masivní zahrádce. Jestli budu mít lidi, budu mít sotva čas ti to kafe udělat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam