• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    IVANEM: osobně si myslím, že u instantního kafe je to fakt jedno..
    IVANEM
    IVANEM --- ---
    ahoj, stále se přeme jak zalévat kafe. hrníček, namletý kafe a zalít najednou celý hrníček, nebo na 2x (půl hrnku, chvíli počkat a hrnek dolít)?
    Bavím se o obyčejné kávě, třeba Jacobs. Ptám se, protože máme rozpor, prý na 2x zalitá má lepší pěnu - já jsem barbar, mě to přijde stejný.
    NEKAMENUJTE MĚ :-)))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Od žida a nebo ze Spolku? Kávovinovo-literárně-národopisný článek.


    Rozrazil Online
    http://www.vetrnemlyny.cz/rozrazil/online/clanek.php?clanek_id=205
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Hojte, mám tu kafe - kilovku Lavazzy Classico, zahraniční, střední palba.
    K výměně v centru Prahy za tříčtvrtku Javaanse a dvoje Vážky:)

    Do pošty, prosím:)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NEVENA: mám zkušenosti s Ariete retro a to takové, že to chtělo spoustu šamanských tanečků a vytlačila jsem z toho spíš horší než lepší presso a crema se mi nepovedla téměř nikdy.
    ALe mohl to být problém modelu ne celé značky ariete
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Nemáte někdo zkušenosti s kávovarem Ariete Chic?
    ( http://www.kavovary.cz/index.php?selcat=0&detail=1741 )
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    Máme tu nějaké nadějné plonkové mladé baristy? :)
    Barista Job Fair 2011 | doubleshot blog - česká pražírna výběrové kávy
    http://www.doubleshot.cz/blog/2011/02/14/barista-job-fair-2011/
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Prodam 2x Nescafe Classic 100g uplne nove akorat bez kodu na fatboy :)) nakupka za 73 prodam za 60:)

    prominte za spam
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    GHOSTDOG: Hlidej si datum spotreby...(,
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    OPTIKUS: jj blue
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    KOCHANSKA_CH: Dobre delas, tahle masinka s dvouma bradafkama me vzdycky bavila...JEste jestli mas dobre nastavenej interval odvapneni a pak ti bude slouzit dlouuuhhhooo!!!((((:
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    OPTIKUS: Odvápňuju pravidelně vždycky, když si o to Švýcar řekne. :-)
    http://jura-impressa.cz/produkt/jura-impressa-f50
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    GHOSTDOG: Uz vim ktera bije...To je ta rada "blue" ne?? MAji asi pet druhu, tak to bude chtit pozkouset.. Pripadne potom uz jen trpet, kdyz spokojenost bude nulova!(:
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GHOSTDOG: tak tím, že máte typ horem sypu zrnkovou kávu, mačkám knoflík, dole teče kafe, je jasně lepší DeLongi. Rodiče mají tenhle systém, jeden z těch menších domácích a je to skvělé, ještě že bydlíme ve stejném domě, chodím si s hrnečkem.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    OPTIKUS: lavazza

    CLICK_JOE: delonghi stačilo stisknout a servis zajišťovala firma co ho pronajímala
    CLICK_JOE
    CLICK_JOE --- ---
    5 Kc a vys za jedno kafe neni malo, to je pravda. taky nikdy nebude mit cremu jako cerstve namlety zrna a tlacit kafe pres plast mi taky nezni dvakrat dobre. ve vysledku to kafe ale neni zly nebo si aspon nezaslouzi komentare, jake se tu objevily. je to vylozene kancelarska zalezitost pro lidi, kteri si nechteji delat turka. mit profi kavovar vyzaduje profi peci a pristup narozdil od kapslovych, ktere se jednou za cas odvapni.

    nerikam, ze tohle kafe vyhledavam, ale urcite lepsi kafe z kapsle nez pokazeny espresso. mozna by stalo za to, dealovat po kanclech bialetty :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CLICK_JOE: No ja bych zacal tema uplne nehoraznejma nakladama na jedno kafe.
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    GHOSTDOG: Co to je za kapsle??
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    MAR_TINA: šéf ho nepije, zaměstnanci nemůžou (za tu cenu se nedivím)...projímadlo klientům by bylo asi příliš:-(
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    CLICK_JOE: sorry ale kapsle za 10 korun kus a teče z toho fakt hnus co nevoní, nechutná a o cremě ani nemluvím...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam