• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    PERI
    PERI --- ---
    JAKOUBEK:
    IRENKA_HEERECKA:
    LUKAS87:
    Díky za rady! :)
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    PERI: normálně do googlu napiš "tamper" nebotakněco...
    já kupoval odsud http://www.concept-art.de/ ten jejich klikací.
    PERI
    PERI --- ---
    Ahoj, měl bych dotaz... Rozbil se mi dávkovač/pěchovač na kávu do mého presovače, chtěl bych pořídit něco bytelnejšího a kvalitnějšího. Máte nějaké tipy kde toto sehnat? Nějak se mi nedaří nic dohledat... Předem díky za odpověď :)
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    TEDDYBEDDY: Balírny Praha Holešovice.
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    SIVER: není to špatný, rozhodně ne za tu cenu. Osobně mi ale doubleshot nebo cofeesource chutnají víc.
    SIVER
    SIVER --- ---
    tohle mi bylo dporučeno

    BPH (www.balirny.com), je to v Holešovicích v přístavišti
    NTR23
    NTR23 --- ---
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    rozsiril jsem vybaveni kancelare. uz chybi jen espresso stroj.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Kde maj v Holešovicích dobrý kafe?
    SIVER
    SIVER --- ---
    nene bylo to 250g :-)

    jinak já jsem laik co se týče kávy. začínal jsem s turkem jihlavanka pěkně do hrnku,pak sem přešel na instatnní 3 in1 pak instantní nescafe či jacobs atd.. pak sem přešel na kávu nějakou lepší mletou do presovače a teď sem přešel na tu lavazza kávu, no a až se do bere tak zkusím na doporučení jednoho idečka do holešovic si jít pro čerstvou kávu
    NTR23
    NTR23 --- ---
    SIVER: přeskoč krůček po krůčku. Skoč do ráje rovnou, proč to brat přes Ulanbátar
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    SIVER: já co jsem si kupoval na košt tyhle ty "lepší značky", tak jsem s tim neměl moc dobrý zkušenosti. Přijde mi, že je to taková komodita, na který je přesně vidět, že nám sem do čech posílaj zboží horší kvality. Ne že bych teda byl brouk pytlík, ale tyhle kafe mi vždycky přišly takový přepražený a s výraznym podílem robusty. Někdo to třeba samozřejmě může mít rád, ale dneska už se dá docela narazit na dobrý kávy, který jsou čerstvě pražený a ta kvalita je výrazně jinde za obdobnou cenu. teda pokud jsi za těch 120 neměl třeba kilovku :)
    SIVER
    SIVER --- ---
    jo už sem taky slyšel že by mělo být nejstarší tak dva měsíce :)

    ale pořád je to rozdíl o proti jiným kávám co sem pil předtím.. krůček po krůčku se vypracujeme k té nejlepší kávě :-)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    SIVER: tak to máš super půl roku starý kafe
    SIVER
    SIVER --- ---
    co sem se díval tak tam je datum výroby nebo pražení nevim co to je a to je tam 28.6.2012 a spotřeba do roku 2013
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    LUKAS87: Datum pražení na kafi ze sparu? Stále ti nakupuje maminka? :)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    LUKAS87: tam podle mě datum pražení nebude. Jen datum minimální spotřeby. 2014
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    SIVER: a díval ses na datum pražení?
    SIVER
    SIVER --- ---
    JAKOUBEK: díky sehnal jsem ji v intersparu a dokonce v akci za 120,-
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    SIVER: lavazzu kupodivu seženeš v každém albertu. jak mletou, tak zrnkovou. albert by mohl byt i na palmovce či blízkém okolí.
    SIVER
    SIVER --- ---
    zdravím mám dotaz dá se někde na Praze 8 -9 Palmovka a okolí koupit káva Lavazza?

    Hledal jsem nějaké prodejny kamenné a nějak nemůžu v této lokalitě nic najít.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam