• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    PRASOLET: coffee source?
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    Jinak otazka do plena. Znate nejakeho sikovneho cloveka z Prahy, ktery se zabyva repasemi kavovaru? Poridil jsem Faemu e61 z roku 62 a asi bych to hodil nekam na "diagnostiku" :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    TEDDYBEDDY: No mě jde o to, že tam nechci ten napěňovač.
    Vzhledem k tomu, že si to koupila partnerka, nemůžu jí to rozkuchat, tak chci sehnat nová a spodní dno odříznout.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    WRONSKI: PS. Protlakuj ty dvojitý několikrát naprázdno, srovná se to a těsnění se taky uvolní zhruba po 20-30 cyklech.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    PRASOLET: Máš možnost to změřit? Četl jsem, že 8012 má jiný rozměr.
    Když vezmu šupleru, tak u 8010 je to zvenku 52,5 (pod lemem) zevnitř 51,5 mm.
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    WRONSKI: jestli chces, mam tady na stole sitka s jednim dnem. primo ad catlera, byla k 8012, nikdy nepouzita.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SHITTIE: tuhle kávu z doubleshotu jsem si pořídila k nákupu Hario mlýnku a airscape dóze a je naprosto výborná i z mé miniaturní moka konvičky :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    LUKAS87: Dík :)
    Páka dokonce menší než je zvykem u bakeliťáků - já mám 53mm tamper, potřeboval bych 50mm. (Sice se dělá, ale...)
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    Nebo spíš hodně pevný nervy...
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    WRONSKI: To má menší páku, než standardních 60 mm (58 mm vnitřní rozměr sítka pro tamper), co? Mno, hodně štěstí... :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Tak prozatím k ES8010: do páky se mi nevejde tamper, dodávaná sítka mají dvojité dno a na spodku jen jednu malou dirku (dělá pěnu, jakobych to dělal z jarové vody...). Těsnění působí na dotek jako silikon a nejspíš má nějaký exotický profil. Když netrefím mletí nebo množství, zůstane ještě nějakou dobu v páce tlak, takže při vyndání ustříkne bahno a zaprasí těsnění.
    Nevíte někdo o nějakém místě v Praze, kde by se dala koupit sítka a těsnění k tomuhle výrobku?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    catler je vcelku fajn masina.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Mladá dneska domů přinesla CATLER ES8010. Máte s tím někdo (kromě TEDDYBEDDY) zkušenost?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Jak dobře se vyznáte v kávě? Vyzkoušejte v našem testu, zda víte, co si objednáváte | life.ihned.cz - Jídlo
    http://life.ihned.cz/c1-59586650-jak-dobre-znate-kavarenskou-latinu-vyzkousejte-se-v-malem-testu
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    N_I: nápis nám do doubleshotu:)

    single je trapackej, proto jsem myslel, ze je vst nemá:)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    N_I: Doubleshot má mobilní stánek.
    N_I
    N_I --- ---
    doporucite mi nekdo nekoho sikovneho kdo dela degustace kavy? podobne jako na akce jezdi somelieri s rumem. vinem apod...existuje nekdo sikovny kdo toto dela a je mobilni?dokaze to udelat jak v praze tak i treba na golfovem turnaji v horni dolni?
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    TEREZZZKA: taky co nevidet pojedem jen 14 a vejs :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam