• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    AETHER
    AETHER --- ---
    ja si kdysi koupila nemlety standard, namocila jsem ho a udelala si z nej nahrdelnik, nedovedete si predstavit, jaka to byla lahoda, mit ty hnedy vonavy zrnka na krku:)))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SAP: spíš moc zmlsanej...když jsem ho tam pil asi tak tři dny, tak mi z něj ani nebylo na blití...tak jsem se nad sebou vážně zamyslel a koupil zas raději z bezpečnostních důvodů pořádný a dobrý kafe... :O)
    SAP
    SAP --- ---
    mletej standard sem uzival za totality......koupil sem si ho asi po deseti letech a malem sem se poblil........a pritom me docela chutnal.
    Nevim jestli ho tak zprznily a nebo sem uz tak zmlsanej :))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    sakra...já snad ukecám nějakýho spolužáka ze Slovenska, ať mi odtamtud ten Taster`s Choice přiveze... já to prostě nechápu, oni tam mají od stejného výrobce asi třetinu druhů co my, ale mají Taster`s Choice a my ne... :O(
    IRMA
    IRMA --- ---
    no, mletej standard je hnus, ale rozhodně menší než taková Paloma, a naprosto souhlasím, jsou věci, jako kafe, kečup, špategy a cigarety, na těch by se prostě šetřit nemělo :-)

    ad taster
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IRMA: asi bych se za tebou měl někdy zastavit na kávu... ;O)

    kolegyně v práci si zas v poslední době navykly dělat překapávaný kafe z mletýho standardu, toho hnusnýho nejlevnějšího kafe co je... nedají si vysvětlit, že existují věci, na kterých se prostě nedá šetřit, a že kafe je právě jednou z těch věcí... :O/
    IRMA
    IRMA --- ---
    jojo, taster
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    já taky...u nás to kafe věčně dochází...připouštím že do jisté míry taky mým přičiněním... :O))
    GWIST
    GWIST --- ---
    AE: fiiha -taky bych chtel zit na miste kde je vzdycky hotova prekapavana kava ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    GWIST: ;))) jinak ted to kolega upgradoval: misto vody doleva prekapavanou kavou, ktera je tu tak jako tak vzdycky hotova...
    GWIST
    GWIST --- ---
    aether: diky (skoda ze mi dosla vodka;).
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    sakra...proč tu nikde nemaj Taster`s Choice??? to prostě neni fér... :O(((
    JCD
    JCD --- ---
    celkem alchymie :))) jaqi, ze to recke frape je to prave? ja ted popijim taster's choice s oriskovou prichuti, labuzo ;]]]]
    AETHER
    AETHER --- ---
    GWIST: muj kolega se vratil z Recka a dela si ted frape tak, ze do sklenice naleje asi tak 2 cm mleka do kavy, doda jednu az dve lzicky instantni kavy, nejaky cukr, prosleha takovym tim elektrickym minislehacem na koktejly a pak do toho doleje tak dva centimetry vody. Tvrdi, ze je to totez jako v Recku...
    SAP
    SAP --- ---
    JCD: Labuzniku :))
    JCD
    JCD --- ---
    SAP: u me doma, ale uz dochazi magistr...coz je pruser, protoze ho tady u nas nekoupim...ale kahlua na jakoukoli smetanovou zmrzlinu je taky pohadka....
    GWIST
    GWIST --- ---
    Zuzak:LoL - jenom nezapomen pristat ;)
    all: mate nekdo navod na pripravu frape v domacich podminkach ?
    (jako - jak dlouho chladit/ v cem protrepavat/ma cenu do toho vubec davat vodu? ap. )
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    GWIST: .........vvvvvvvvvvvvvvvVVVVVVZZZZZZZZUUUUUUUMMMMMMMmmmmmmmmm............... ech, cože? :DDDDD
    GWIST
    GWIST --- ---
    zuzak: bacha na infarkt ;)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    GWIST: tak to právě jím, jogurt s instantním kafem, a je to MEGAAAAAA :DD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam