• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    STANTHA: vim akorat o prazirne phoenix,ale nevim jestli maji i treba nejakej bar nebo kavarnu...
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    Tip na dobry kafe v drazdanech prosim?;)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    KOLU: A nebo je v tom pytlíku něco jinýho... :) škoda, že jsem ho dnes dopil, poskytl bych vám, místním mazákům, vzorek. :)
    KOLU
    KOLU --- ---
    PEDRO13: takže CoffeeSource ani neví, co prodává (plus je to pravděpodobně komoditní třída, jelikož jaksi postrádáme jakoukoli dohledatelnost původu), lol...
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    EXAGE: nejen od ds ;)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    PEDRO13: Aha díky, web CS tedy píše, že je zpracován suchou cestou a mě i tak chutná ačkoli jsem to četl až po ochutnání.
    BOODIA: Asi budu muset. :)
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    EXAGE: zkus jeste nejakej natural od nekoho jinyho ;)
    PEDRO13
    PEDRO13 --- ---
    EXAGE: Etiopské arabiky Grade 2 nemohou být natural. Natural jsou Grade 3,4,5. Grade 1 a 2 jsou vždy washed.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Doubleshot
    Velká pecka na letošní jaro je nová kavárna od Doubleshotu na Praze 6. Nemá zatím název, ale bude na Bubenečské 12. V novém podniku bude ještě více místa než v Šálku, takže všechno, co znáte z Karlína, tu bude, ale ve větším.

    Jaroslav Tuček z Doubleshotu nám prozradil, že v Dejvicích dají silnější důraz na jídlo a vše se bude držet stylu australských kaváren (bohaté snídaně, brunch, lehčí jídla přes den). V kávě by se nic zásadního (oproti Šálku) měnit nemělo. Interiér budou dělat Edit Architects a otevíračka by měla spadnout na duben nebo květen.

    Na svoje první “dvojky” se ale letos chystají i další gastro hvězdy (v různém stádiu rozpracování a příprav).

    Sauce
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    BOODIA: Plácám hlouposti? :) Nevím, prostě mi tak chuť zůstala tak nějak na jazyku když jsem měl první natural - YIRGACHEFFE WOTE NATURAL a zjistil jsem, že to asi nebude můj šálek.
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    EXAGE: a jak si na to prisel?:)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Tak jsem konečně vyzkoušel tu Ethiopii Sidamo z CS http://www.coffeesource.eu/index.php/jednodruhove-kavy/ethiopia-sidamo-2gr.html a docela dobrý, za ty prachy. Jen jsem teda nějak přišel na to, že je to natural, až když jsem se napil a mě tohle zpracování zase až tak nejede.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    QYDO: když se mi stane, že "ufoukne", tak ho hodíme do myčky a jede dal. jinak se dá koupit samostatne guma.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    QYDO: guma se dá kdyžtak koupit zvlášť .. http://www.doubleshot.cz/nahradni-gumicka-pro-aeropress.html (jen se mi nechce věřit, že máte takovou spotřebu, že by odešla tak brzo) :)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    BLACK_ONYX: Rwanda Iwacu :)
    QYDO
    QYDO --- ---
    zkusim to jeste trochu poladit...
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    QYDO: No ja ho mam asi rok a pul. Melu trochu vic nahrubo nez na hario drip a tlacim docela mirne a zachovaval soustavny tlak, ne nijak narazovy. A funguje uplne v pohode.
    QYDO
    QYDO --- ---
    SAMIEL: no mam ho sice od vanoc, ale bydlim se spoustou lidi a toci se jich u nas jeste vic, takze uz jsem jich mohl udelat celkem dost... a tlacim tak nak normalne, mozna trochu vic silou no
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    QYDO: a jak dlouho ten aeropress mas? A jak moc tlacis? :)
    QYDO
    QYDO --- ---
    měl bych dotaz na uživatele aeropressu, dostal jsem takovej ten asi nejrozšířenejší aerobie aeropress. jsem s tim fakt spokojenej, ale prijde mi ze ta guma, toho dilu co tlaci tu kavu nejak pomalu ale jiste prestava tesnit jak by mela, obcas kdyz to tlacim, tak cast z toho vzduchu, kterej se tam ze zacatku vzdycky drzel, ufoukne az tak, ze je tam skoro kontakt toho pistu s kavou...

    je to normalni vlastnost, ze se to casem ochodi, nebo duvod k reklamaci?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam