• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    MATESISKO: Hele, když zkusíš Satana a Nomády, tak vlastně v Barceloně už jinam nemusíš. Pokud ti nevadí klasika, tak El Magnifico. Ale každé kafe, tam chutná skoro stejně (hořká čokoláda, mandle).
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    MATESISKO: Ještě jsem našel toto: http://www.rightsidecoffee.com/
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    MATESISKO: Tyjo, nejdřív jsem se zastyděl, že sem pastuju to první co mi dal Google, ale ono ti to fakt pomůže? :D Však jsem si "hledání na Googlu" nedal do svýho CV jen tak pro nic za nic :D pak jsem si uvědomil, že to nejsou pražírny, ale třeba v těch kavárnách najdeš místní pražírny...
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    FARFELOO: Nerikej, ze to je prvni, co ti google vyhodil :) Ja tady hledam uz ctyri mesice a zatim jsem nasel akorat Nomad a Satan's. Diky!
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    MATESISKO: Co se odrazit odsud?

    Zucker & Spice Travel Co. : From Seed to Cup: The Third Wave of Coffee Culture in Barcelona
    http://zuckerandspicetravel.blogspot.cz/2014/12/from-seed-to-cup-third-wave-of-coffee.html
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    Hola. Vite o nejake prazirne ve Spanelsku, pripadne primo v Barcelone? Ja zatim narazil jen na Nomad Coffee.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    JAKOUBEK: no jasně, když se dostaneš do podobné situace, tak vis, ze to mas zredit :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Byly to 3 kavy. Pro každé kolo jiná. Prvni kolo ta dobrota, pak Kolumbie z Prazirny a na finále Burundi od LBC.
    SATAI
    SATAI --- ---
    JAKOUBEK: k archivaci. Říká se "k archivaci"
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Btw. ve světle nových informací o soutěžní kávě, je vlastně ten "vítězný recept" k něčemu? :)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    SATAI: No pěkný ;) Trochu jsem se bál, že kávu dodávala některá z českých pražíren.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    SATAI: Jo aha ;) Ja to prave moc nesledoval. Diky za info.
    SATAI
    SATAI --- ---
    JAKOUBEK: všichni nafasovali s předstihem afaik to samé. A nadšením nehýřili.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    KOLU: Vi se, s jakym kafem soutezil?
    KOLU
    KOLU --- ---
    Jiří Sládek a jeho vítězný recept na Aeropress
    http://zapisnik.cuketka.cz/573/
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    KOLU: Bylo tam dost lidi, nekdo dokonce i odchazel behem cekani a jak jsem zminoval, byly tam i nejake zmatky s pakama, behem cehoz se mi ten barista i omlouval, nevim, ja priprave espressa nerozumim, tak jsem si rikal, ze to tu zminim, zda vazne nejaka kava chutna jako vymackany citron..asi ne, tak pripadne se priste zeptam, pokud se mi neco takoveho stane.
    KOLU
    KOLU --- ---
    EXAGE: jak rikam, mohli posrat pripravu, to se stava...
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    KOLU: Nereklamoval, bral jsem si to s sebou a nechtelo se mi vracet, navic nejsem zadnej odbornik a nerad bych slysel neco ve stylu, ze to je supr trupr zrno, ktere tak ma chutnat a ja byl za blba. :-/
    KOLU
    KOLU --- ---
    EXAGE: reklamoval jsi to? ne? proc? mohlo to bejt hrube podextrahovany (to s eproste muze stat a bohuzel to casto nejni nijak poznat).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam