• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    NOISEGATE: já mám s mini millem od hario to samý, a ještě mám na tý spodní průhledný plastový části několik solidních "pavouků", jak mi to občas upadne na zem. už jedině nerez :D jakmile to spadne příště, už to nepřežije.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    NOISEGATE: priznej se, ze tys to zkousel s tou vrtackou? :-) totez muzu potvrdit u hario mini mill (bez vrtacky) po asi dvou letech kazdodenniho mleti
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    drobná recenze na porlex mini: cca. po roce a půl téměř denního používání je horní čep "vykloktanej" a klička v něm moc nedrží. během jednoho mletí 2-3x vypadne, kdo přemýšlí o častém použití, tento mlýnek asi není úplně vhodná volba.. přemýšlím, že pořídíme elektrickej
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Ahoj, můžu se zeptat, jestli máte někdo modlého Skertona? Přemýšlím, který z modů udělat, jestli Orphan Espresso nebo 3d tisk a chci se zeptat na reference:-)
    SNORRY
    SNORRY --- ---
    MISERY: ja je zas myju v zasade po kazdem pouziti..
    MISERY
    MISERY --- ---
    SAMIEL: Tak to jo, to je v pohodě :-) Děkuju!
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    MISERY: Hele, já svůj porlex čistím tak jednou za dva měsíce. Kameny vyjmu a umyju jen vodou a pak nechám úplně vyschnout. Dělat to častěji mi přijde zbytečné.
    KOLU
    KOLU --- ---
    gratulace ke keramickejm kamenum, jesli jsou podobne ulozeny a ostry, jako v porlexu, tak je to vylozene "vyhra"...
    MISERY
    MISERY --- ---
    No já teda četla, že to jedno neni, že se to má umývat, ale nikde už nepsali, jak často, jestli denně, týdně nebo měsíčně...?
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    KOLU: Rezava keramika, to je previt!
    KOLU
    KOLU --- ---
    u takovy hracky je to uplne jedno, imho. kdyz ti prijde spinavej, tak ho umej. hlavne poradne osus kameny, at nezrezivej...
    MISERY
    MISERY --- ---
    Možná už se to tu řešilo, ale jak často je dobré mýt ruční mlýnek na kávu? Máme tento http://www.datart.cz/Kavomlynek-Rosenstein-Sohne-Rucni-mlynek-GR1.html
    Díky :-)
    KOLU
    KOLU --- ---
    NYCKER: 1. nic tim neserves, kamos umlel nekolik kg kafe s hario skertonem a rucni akuvrtackou na festaku bez ztraty kyticky...

    2. vsechny rozhodne ne. uz jsem videl dost aku-sroubovaku s hlavou na sestihran. pro ty je takovahle sranda idealni.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    NYCKER: Obavam se, ze napad te asi neslysel.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    NYCKER: Rikas to jako bych to vymyslel ja ;) Nicmene jsou lide, kteri tento drobny vynalez oceni. Imho sklicidlem si serves ten zavit, coz je trochu kontraproduktivni.
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    CABANNOS: rozhodne s. Bez priklepu to kafe bude natuty chutnat hnusne.
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    Potřebuji k tomu vrtačku s příklepem nebo bez?
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    JAKOUBEK: Vrtacka je extrem, ale takovy to rucni slehatko mlika, pokud by melo dost sily, by mohlo bejt vyuzity lip nez je puvodni ucel:)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    tak schvalne komu se povede oddelat si mlejnek rychlejc :-)
    QYDO
    QYDO --- ---
    JAKOUBEK: nebude někdo objednávat? bych se přidal s:
    Motor Screwdriver Adapter For Coffee Grinder MSA-P by CODGET on Shapeways
    http://www.shapeways.com/...ver-adapter-for-coffee-grinder-msa-p?li=more-from-shop&optionId=41895199
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Tip, jak si "zrychlit" ráno ;) Adaptér na vrtačku.

    Motor Screwdriver Adapter For Coffee Grinder MSA-R by CODGET on Shapeways
    http://www.shapeways.com/...dapter-for-coffee-grinder-msa-r?li=curatedproductGroup&optionId=41895263

    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Dík!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam