• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    BOODIA: jasně .. posunování vpřed se meze nekladou nikdy :)
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    TEEAK: jestli se chteji nekam posunout tak co by ne?
    GALAXIE
    GALAXIE --- ---
    TEEAK: Prostuduju :) dik :))
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    GALAXIE: k nám můžete taky (Kávový Klub) jak radí BOODIA: jen je to opravdu prostě baristický dril pro profesionály a nejsem si jistá, že to je to co hledáte .. na druhou stranu - kurzy jsou pro max. tři lidi a byly byste tam tím pádem jen vy, což může být výhoda :)
    JEHLA
    JEHLA --- ---
    Festival kávy
    Barista roku 2016
    http://baristaroku.sexy/
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SPYYDY: Imo laicky vzato, ten grind pod mikroskopem je ok srovnání. Chtěl jsem udělat pro zajímavost to samý s novým Mhlkg vario vs starej Catler, páč chuťová stabilita shotů se s Variem výrazně polepšila. Tak to v tom testu udělali za mě koukám. Esi to Virtuoso dává za příjemnější peníz taky- paráda.
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    GALAXIE: radsi ten doubleshot nez skolu kavy... anebo kk
    GALAXIE
    GALAXIE --- ---
    MESKALITO: Diky :)
    SPYYDY
    SPYYDY --- ---
    EXAGE: No, nevim, to je opravdu test teda... Už jen věty jako "..we think the Baratza Virtuoso is the best grinder for making coffee at home..., ..., output comparable to that of the $2,500 Mahlkönig EK43" nebo k ručnímu Hariu: "It actually performs as well as almost any electric burr grinder..., but it can only handle one cup at a time."
    Kdyby vás zajímalo trochu víc infa, jaký krámy tam testovaly a jakou použili "metodologii", tak více zde, ale nic moc zajímavýho se nedozvíte: http://thesweethome.com/reviews/the-best-coffee-grinder/
    SATAI
    SATAI --- ---
    MESKALITO:
    Mno, pisi:

    "ESPRESSO = ZDRAVÁ KÁVA
    Ze všech způsobů přípravy kávových nápojů, které jsou nám v současné době známy, je espresso jediný kávový nápoj snadno stravitelný a tolerantní k organizmu, protože jde o jedinou techniku, která může zaručit maximální emulzi a navíc se v tomto nápoji prezentují všechny charakteristiky chuti a aromata použité kávy."

    Tak urcite.
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    GALAXIE: přijde mě, že ve vašem případě by nebylo na škodu zkusit najít klidně něco tady: http://www.skolakavy.cz/
    GALAXIE
    GALAXIE --- ---
    TEEAK: Na ten Doubleshot už jsem koukala a chtěla jsem prostě víc možností navrhnout. Na kurzu se případně pobavit o nějkym tom lepším vybavení aby člověk věděl, o co usilovat. Díky za odpověď =).
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    GALAXIE: kurz šitý na míru asi ne, ale zkusila bych (tady už mnohokrát vzpomínané) Doubleshotí kurzy domácí přípravy espressa .. ono taky záleží, co máte za vybavení a jestli vám to vybavení posun dál umožní .. ale to musíte posoudit vy :)
    GALAXIE
    GALAXIE --- ---
    Zdravím, mám dotaz ohledně nějakého pěkného kurzu... Jsme tři recepční, které dělají denně hektolitry kávy pro klienty. Už to tak děláme nějakej ten rok... Všichni si naší kávu vychvalují ale nám to nějak nestačí. Chcem ty cappuchinka mít top a pressa ještě víc =).... Sídlíme v Holešovicích. Nemáte někdo typ na kurz šitý nám na míru =))))??? Předem moc děkuji =).
    KOLU
    KOLU --- ---
    MIMA_A: přivézt si Alchemy Coffee.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MIMA_A: https://www.facebook.com/LondonCoffeeGuide/ (je nutny se tena prispevkama trochu probrat)
    nejvetsi problem je vyhnout se tem vsudypritomnym nerum a pret-a-mangerum
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MIMA_A: segra mi loni privezla Square mile :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    MIMA_A:
    The Coffee Jar
    Department of coffee and social events
    Taylor St. Baristas
    Prufrock

    (Urcite nekompletni. Je mozne, ze se neco z toho uz neni tak dobre, jako kdyz jsem v Londyne byl, ale to uz je riziko povolani)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam