• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    BACTERIE
    BACTERIE --- ---
    SARKUF: Gourmetkava.cz - osobní odběr na Vinohradech :)
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    NOISEGATE: tuhle debatu jsem vedl uz i v EME, kdyz jsem se pidil po trojkovy velikosti.) takovej plastovej chemex no... Asi objednam nekde na netu vic baleni a bude zas na chvili klid... Dik za snahu
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SARKUF: kdyz o tom tak přemýšlím tak jsem vlastně asi nikdy nevidel nikoho s trojkovou V60. To musí byt slušný monstrum ;)
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    NOISEGATE: aha, no presne to jsem si myslel taky, ale slecna zaryte tvrdila, ze trojkovy nikdy nemeli...
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SARKUF: jo to je ono. myslel jsem ze je tam posledne meli
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    NOISEGATE: byl jsme v Cerstvy kave v Hybernsky a nic prave... U Bulhara je kde?
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SARKUF: cerstva kava u Bulhara?
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    Nekdo tip, kde v Praze poridit trojkovy Hario filtry na drip?
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Včera jsem měl poprvé v životě Nitro cold brew, kde jinde než v Místě. :) Sakra, to je dobrý!
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BACTERIE: hele nezkousela...jj presne ot mi vadi nejvci, ze to pak musis drzet a diky tomu ti to skripe kuzi, ale s tou izolepou to funguje :) akorat se to holt musi menit no
    BACTERIE
    BACTERIE --- ---
    CMLKA: tyjo, nezkoušela si reklamovat? vím, že to kolikrát skřípne i kůži v dlani, docela nepříjemný .. každopádně ani nevím, jestli to výrobce už začal nějak řešit, ale pochybuju :-/
    KOLU
    KOLU --- ---
    Aergrind made by Knock!
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BACTERIE: jo, mam ho asi rok a potvrzuju, spodni nadobka nedrzi...mam to podlepeny izolepou....
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    WOODMAKER: zassenhaus quito z ebay.de ;) fakt ten rozdil oproti porlexum,harium, rhinowares... je znatelnej ;) jeste me napada aergrind od knock,ale nevim jestli je do 3000
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    JOSKA_CZ: Zkoušel. Je to trochu lepší než třeba ta bio arabica z lidlu. Ta cena je celkem adekvatni. Kafe do práce.
    BACTERIE
    BACTERIE --- ---
    UNCLE_JIMBO: Rhinowares je super, ale bohužel kvalita šla neskutečně dolů :( novější modely jsou prostě odfláknutý, spodní nádobky sotva drží a vypadávají při mletí (to nechceš!), uchycení kličky je taky trochu fórový :-/ jako když si vezmeš do ruky Porlex a Rhino, rozdíl poznáš hned ...
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    Zkoušel jste někdo arabicu z Alzy? Ta cena je docela podezřelá, takhle levný to snad nemaj ani Balírny v Holešovích https://www.alza.cz/alzacafe-100-arabica-smes-250g-d5115176.htm
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    NOISEGATE: ajo to už vlastně ani nevnímám :D madlo je kov na kov takže vrže při točení, ale zase je to nezničitelný
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    UNCLE_JIMBO: vzdycky kdyz ho vidim, tak lituju toho Haria, co jsem koupil :D
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    UNCLE_JIMBO: Vrže! :) Jinak je ale skvělej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam