• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    FUNLOCO
    FUNLOCO --- ---
    NEVILL: V jakem cenovem rozmezi asi?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    FUNLOCO: si zajdi do nějakého krámu kde mají větší výběr kávy a kup si třeba čerstvou brazilskou nebo kolumbijskou...fakt kvalita... :O)
    FUNLOCO
    FUNLOCO --- ---
    Navrh na chutne, presto velmi silne kafe?... ovsem zadnej odtrel, jeste mam cas .)
    PTERA
    PTERA --- ---
    ted bych si ho docela dala
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---






    (: SAP :)


    NEVILL
    NEVILL --- ---
    v pátek jsem si koupil v krámku s kávou a čajem na Novém Smíchově (jak je Carefour) 100g dobré brazilské kávy a je opravdu báječná...a je taky zatraceně silná - normálně jsem zvyklý dávat si na turka tak 2-3 lžičky...u téhle kávy mi dvě lžičky přišly fakt moc, jedna úplně stačí a pořád mi to přišlo jako dost silný kafe...
    5KO
    5KO --- ---
    PABLINKA: ja chcem, ja chcem. este stale som nemal prilezitost to vyskusat. uz som dva tyzdne doma a spim 12 hodin denne. :)
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    NEVILL + 5KO: a hlavně ta pěna je na tom to nejúžasnější...takový malý rituálek,musíte to kafe dlouho připravovat, protože děsně pění:)
    5KO
    5KO --- ---
    PABLINKA: wow, tak to musim testnut. najblizsie, ked bude prilezitost. uz sa tesim :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    PABLINKA --- --- 11.56:24 23.1.2004

    to kafe s colou chutná docela dobře, dělá to navíc úžasnou pěnu... :O))
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    kafe po rano zvedne naladu ... ze jo ...
    ZARK
    ZARK --- ---
    Pablinka: tak ten tlak máme podobnej... ale panák taky nezaškodí :))
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    ZARK: jo,doktor mi řekl,že když mám tak nízkej tlak (80/60),tak si mám dát před jízdou panáka nebo kafe,než sednu za volant,takže to kafíčko:)

    btw.: vyzkoušeli jste už lžičku (nebo 2,jak kdo chce:) rozpustné kávy zalít dobře vychlazenou kolou?:)Je to sice nápor na srdíčko,tolik kofeinu,ale pěkně mě to vzpruží,když potřebuju a navíc je to moc dobrý:)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    půllitr pořádnýho silnýho kafe? hmmm...to zní dobře... :O)
    ZARK
    ZARK --- ---
    Ne, to nedá... právě... :)))
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    hmm ale jestli da do pulllitru jednu lzicku :-)
    ZARK
    ZARK --- ---
    A sakra :o) tak to raději nebudu zkoušet .. :)) ale teď jsem si vybavil známou, ta pije kafe v půllitru - děsný. A někdy dá klidně i 2 denně.

    BTW: mám nízkej tlak, na to se kafe určitě hodí, co? :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    tak co jsem se koukal po netu, smrtelná dávka je prý zhruba 10g kofeinu = přibližně 100 šálků silné kávy... :O)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ZARK: hádal bych že podle váhy... :O)
    ZARK
    ZARK --- ---
    To asi budete vědět.. :)) kolik je takové maximum pro člověka v pití kafe? Nebo spíš jinak - podle čeho se to určuje :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam