• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    FARFELOO: neeeeee!
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    U nás jede Barn. Plus nás teda mrzí, že skončila brněnská pražírna Space.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    my měli lidlí kafe v bývalý práci, vždycky když jsme zkusili koupit něco lepšího, zvedla se vlna odporu typu moc kyselý/moc hořký/ blabla... žádný zázrak, ale kofein v tom je a s mlíkem vypiju skoro všechno :)

    Jedno kafe, Fathers a Jezevčíky schvaluju (doma jedu v chemexu) a ještě candy cane a Rebelbean
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Jinac to lidli kafe - do kafetiery to jde, na filtr to zene chutna, me prilis ne, ale zas lepsi, nez zadny kafe :)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    NOPOLICE: Naughty dog jsme meli a spokojene vypili
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LOOKASH: Na to, že je to pražírna mého boha, tak jsem si k ní nenašel cestu, jasně, že tim nemyslím, že to kafe je špatný, ale něco mi tam chybělo (zkoušeno tak 3x-4x).

    Ty co mám fakt rád, Tier 1 - Jedno kafe, Dos Mundos a Gardelli, Tier 2 Jezevčíkový, Darkwoods, Fathers, Beansmiths, Respekt
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    Mám to podobně, taky chodím do oblíbených kaváren a spolu s tím kupuju zrna - chroust, respekt, nedávno square mile a chystám na naughty dog. Cenově je to obvykle kolem 300 za 250g, což je na mou spotřebu v pohodě.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Chodím do místní kavárny, která má svoji pražírnu.
    Vezmu balíček zrnek, samozřejmě přiberu kávu a něco dobrýho a radši nepřepočítávám, na kolik to vyjde :)
    Ale žijou, nezavřeli, nabírají lidi a praží dál.
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    Tak sem se naschval koukal do historie objednavek - nejakou dobu uz jedu vyhradne Sqare Mile
    A vychazi to mesicne na cca 900Kc celkem (2x350g + postovny)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Na beznou spotrebu jsem celkem spokojen s:
    Pražírna kávy Praha ❤️, TOP čerstvá káva | GourmetKava
    https://www.gourmetkava.cz/cs/nase-gourmetkava-83pk
    Maji i stredne prazenou.
    KULHY
    KULHY --- ---
    Já jedu pražírny, které mám odzkoušené a taky tam mám nějakou slevu. Mamacoffee, protože jsem tam dřív bral pro celý kancl. Mikropražírna El Buho Coffee, protože to je bývalý kolega (lehké promo — zkuste https://www.elbuho.coffee ). U obou se mi líbí přístup ke kávovému businessu. U obou mi káva moc chutná. A když mi dojde kafe v poledne, tak od Mamacoffee už ho mám ráno doma.
    SATAI
    SATAI --- ---
    FARFELOO: Asi nejsnazsi zpusob, jak prijit k ruznym zahranicnim kafim. Jinak pokud clovek chce trebas Doubleshot, Klub nebo Candycane, tak je lepsi brat primo od nich.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KULHY: Taky jedu Kofio, jednou za čas si dovolím limitku jako třeba tuhle :D , jinak 1000-1500

    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    SATAI: Ten web vypadá dobře, díky!
    ADAM
    ADAM --- ---
    NOISEGATE: to bio z lidlu jsem psal tady já. Ale pitelny to moc není, je hodně preprazena
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ADAM: 400,- za kilo maj treba v Makru Ape, udeajne je pitelny i BIO kafe z Lidlu, hehe, ale to jsem nezkousel
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    KULHY: snazim se okolo 7-8 stovek
    ADAM: domluvil jsem se s nima, objednavky delam pres mail a postovny mi neuctujou, nebo mozna zapominaj uctovat, fakt jsou zmateny :)
    KYTT
    KYTT --- ---
    KULHY: 800-1000
    SATAI
    SATAI --- ---
    (typicky delame jeden velky drip za den)
    SATAI
    SATAI --- ---
    KULHY: Vetsinou ted jedeme https://www.kofio.cz/

    V posledni dobe to vychazelo tak 1 az 1.6 Kc za gram. Coz je porad dost uspora proti tomu, kdyz jsem kafe pil po kavarnach :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam