• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    B3DA
    B3DA --- ---
    JINX: rozumim, je to zajimavej napad, ale pokud je 30% obsahu pridanej cukr, tak nejak nemam proc to vubec zkouset
    JINX
    JINX --- ---
    B3DA: to nevim ale libilo by se mi kdybych misto vareni kafe jen vysal kousek z tuby :-)
    B3DA
    B3DA --- ---
    JINX: omg proc do toho cpou cukr by default
    JINX
    JINX --- ---
    Zkoušeli jste nekdo kafe v tube? https://nonormal.com/ premyslim nad necim co se hodi na sluzebky a bezne cestovani. Zatim je muj favorit kafe do letadla od Pikoly.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KUBLAJ: Nevim jakej je rozdil mezi advanced a neadvanced, ale jo :-D
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    LUCIASHECK:
    Řeč je tomto?
    Timemore Advanced Go: dobíjecí mlýnek na kávu | Lázeňská káva
    https://eshop.lazenskakava.cz/timemore-advanced-go.html
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ADAM: On nema tech moznosti nastaveni tolik, pokud clovek pije samy super light roasty (ktery jsou tvrdsi), tak se mu to casem hodne nebude libit, ale na beznou pripravu moky uplne cajk.
    ADAM
    ADAM --- ---
    LUCIASHECK: To jsem netušil, že existuje, to je ale super tip
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KUBLAJ: Na moku bych poridila dobijeciho Timemora
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    Já bych se taky přidal s prosbou o radu na el. mlýnek. Pijeme max 4 kafe denně (moka konev) jen žena už je líná a nechce se jí mlýt ručně.
    10k jako strop se mi už zdá moc. Pokud by bylo něco malého do 5k, bylo by to fajn.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SAMGARR: Když nikoho nenajdeš, tak v městské knihovně mají veřejnou 3d tiskárnu
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    SAMGARR: To by synek dokázal vytisknout. Dej vědět, jestli je to ještě aktuální...
    SWIST
    SWIST --- ---
    SAMGARR: asi není problém. Jen tedy v sobotu odjíždím na 2 týdny pryč..
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Neni tu nejaky prazsky kavovy nadsenec s 3d tiskarnou? Za jeden kousek se odmenim kavou.
    Printables
    https://www.printables.com/model/213451-parametric-mokka-pot-stand/comments
    KOLU
    KOLU --- ---
    mimochodem VA jasne rika ze se clump crusher nema pred instalaci ohybat. vubec. drzet za boky a nasunout, zafixovat sroubkem. pokud je ve spravnym miste a ten slot do kteryho se to vklada je komplet cistej (to je dost dulezity bo to kafe se nasere do koutu a pak to spatne drzi) tak se zformuje do spravnyho tvaru sam. pri pred-ohybani se riziko ze se zdeformuje/ztrati tenzi.
    plus standardne vymenujeme sroubky za A2 nerez s imbus (sestihran) drazkou, namisto tech origo italskejch vyrobenejch z mekkyho francouzskyho syra...
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    KOLU: Joooo no, Šroubek se vyměnil a novej clump správně ohnul a nasadil. Teď jen doufat, že to nikdo neposere při čištění…
    KOLU
    KOLU --- ---
    MOTEONE: pekny... a nekdo byl sikovnej s tim spodnim sroubkem, ten je zralej na vymenu a uzivatel na zakoupeni poradneho PH1 sroubovaku.
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    BLACK_ONYX: Ola, tak jsem se na to jel podívat, páč jsem měl info a fotky jen od kolegy. Problém byl v clumpu, byl blbě nasazeny a ten jeden trojúhelník byl zaseklý pod dalším, tudíž se tam hromadilo kafe a tím se stalo to co se stalo.

    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    M4Y4: Sla bych v tyhle kategorii do wilfy uniform (nebo zene nechala eureku a koupila si Niche :-D))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam