• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    kafe za příznivé ceny? jako třeba v poslaneckém bufetu...? :O))
    D_K
    D_K --- ---
    kafarska seslost ;)-
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    GWIST: :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    GWIST: správně, důležitá připomínka... :O))
    GWIST
    GWIST --- ---
    a dostaneme slevu kdyz prijdem a rekneme ze sme z nyxu?;))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MOSINKA: a má ta tvá kafárna nějaký webový stránky nebo aspoň že bys hodila nějaký orientační ceník, jestli je tam kafe míň jak za padesát...? :O)
    MOSINKA
    MOSINKA --- ---
    ahoj, jelikoz sem tu nova, tak by bylo asi vhodne se predstavit. Jmenuju se simona, pred par dny mi bylo 19:)) jo a par tydnu je tomu, co pracuju v jedne kavarne.....a dneska sem asi hrozne vtipna:)) takze:kafe sem driv nepila, ale clovek si pride trosku hloupe, kdyz nevi co ma hostum doporucovat.....no a po tech par tydnech-mnam cafe latte je moje jednicka-z kavy nejmene kysele tzn.indicke ci brazilske...:)

    a o to prave jde-kupujeme kavu z ebelu(vzpominky na afriku)-takze mame jiho/stredoamericky, africky a nejakou tu asijskou-takze v tom mam mega bordel-degustuju,zkousim a tak by me zajimalo jestli mate nejakou oblibenou co byste o ni rekli atd.-proste neco ,co bych tem zakaznikum mohla rikat:)))

    jinak kavarna "Kaficko",Mísenska 10 ,Praha1-Mala Strana:)
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    tak to je v poho, vyrazim ho koupit :)
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    EARLGREY: Cirka 60 - 80,- Kč
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    Nevite nekdo kolik stoji +- takovata vecicka na vyrobu mlekove peny? Je to myslim umelohmotny jakoby ceditko ... Dikes.
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    Jo, tomuhle vybornymu kafovymu gastrovybaveni se říká KAFETERIE, ja tam cpu tak do dvou třetin. At zije kafe, je mel dneska ctyry.
    D_K
    D_K --- ---
    jo kafe tot bozsky napoj :o]
    H_LECTER
    H_LECTER --- ---
    NEVILL: super taky uzivam ... btw bez kafe si moc svet predstavit nedokazu ... sakra asi jdu na dnes 3. :)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    NEVILL: joo, tohle mám doma taky ;-)) a taky do toho cpu relativně cokoliv, a je to dobrý ;-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    no dávám tam tak tři lžičky kafe, jako bych si dělal turka...myslim že silný je to dost...stejně se do toho vejde voda tak akorát na větší hrnek...
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    NEVILL: Dikes. Nastesti mam plyn.

    P.S. Cpes to taky plny?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    jestli je do toho spešl kafe fakt netušim, já tam dával do na turka...ale kafe se s tím dělá dobrý...akorát to chce dělat za mírného ohřevu, aby tam ta voda hezky plynule a pomaleji protekla nahoru, když to dáš naprudko, tak to tam proletí moc rychle a ten proud může taky trochu nadzdvihnout tu pokličku, takže ti to pak začne prskat ven... spíš je na to lepší plynovej sporák než elektrickej...
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    Jo jo, to je ono. Nam se to valelo doma a nikdo na to nesah. Ted jsem byl ale na workcampu s italama a varili v tom fakt dobry kafe. Mel ale nejaky specialni, tak jsem se jenom chtel zeptat. Jo a taky, tu prostredni komoru napechovali co to slo. Celkem spotrba, ale vysledne kafe se skoro dalo krajet :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EARLGREY: no nevím jestli je to zrovna italská výroba, ale mám doma tohleto a dávám do toho normální kafe na turka...buď nějaký Douve Eghberts nebo když nakoupím dobrou brazilskou kávu...

    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    Nescafe Classic nic moc ... gold je fakt o dost lepsi.

    P.S. Mate nekdo zkusenosti s takovymtim italskym presovacem co se da na plotynku ... dolu voda a ono to protece? Jaky kafe tam davate?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam