• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SHEALA: nevim, hádám že to bude cenově asi srovnatelné s Nescafé Gold...

    z toho automatu mám teda radši čokoládu, pokud možno hodně přeslazenou, aby to přebilo ostatní pachutě... :O)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    jo a hele desne moc mi chutna kapucino od naseho skolniho automatu .. sem ja normalni ??? :-)))
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    kolik stoji to tasters choice na slovensku ? mam ted njakou slovenskou currency doma tak bych vyslala kamosku ze slovenska pro nej
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    :o)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ROBAS: tak to každopádně... :O))
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    hlavne se nech udusit až si to kafe vypiješ ;)))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IRMA: negativní reklama - taky reklama... hlavně když bude kafe... :O)
    IRMA
    IRMA --- ---
    NEVILL: to je naprosto nevhodná reklama na sraz :-) - radši ti přinesu to kafe :-)


    EARLGREY: neboj se ničeho :-)
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    No, to zni opravdu zajimave. Nevim, jestli na ten sraz budu chtit dorazit :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IRMA: nebo uvidím...? mno já už od tebe nějakou dobu mám slíbené, že mě udusíš kozama...lepší už to nebude... :O))
    IRMA
    IRMA --- ---
    NEVILL: nech si ten sarkasmus nebo uvidíš :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IRMA: ooo, jak jsi štědrá... ;O)
    IRMA
    IRMA --- ---
    NEVILL: no tak dobře, jestli proběhne nějaký kávový sraz tak ti přinesu tři lžičky (ne dvě radši :-)) )
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EARLGREY: jednou bys ochutnal a už bys nechtěl pít jinou rozpustnou kávu... :O)
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    O Taster's choice jsem vubec neslysel, natos abych ho pil :( No nic, co jazyk nechuti, to srdce neboli.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IRMA: a nepodělíš se s kamarádem...styď se!! :O)
    IRMA
    IRMA --- ---
    já sem teďka v klidu, mám doma dvě plný sklenice :-))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IRMA: sakra, s tím Taster`s Choice mě serou...na Slovensku přitom prodávají, áááá...!!! :O/
    IRMA
    IRMA --- ---
    neskafe gold je taková lokální trochu horší substituce mnou neustále opěvovaného taster´s choice :-), řekla bych asi nejchutnější neskafe co tu máme.

    a to 3in1 to je ee
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    nescafe gold taky miluju ha vidim ze tu mam nejak zastani :-)
    mimochodem kamos mi rekl : tvuj organismus si prestal vyrabet vlastni kofein (mam problem ze pottrebuju vic spat nez ostatni no a kdyz nestiham spat tak pak kafuju)
    a jeste mi rekl : to mas z toho ze pijes enom neskafe gold ... si zavisla na zlate (a mas nedostatek zeleza)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam