• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DAVE_PAGE: tak třeba to od Nescafé se docela dalo, ale při tom odlouhování kofeinu se tam zas vrazí spousta jinejch chemikálií, ve výsledku je to teda mnohem nezdravější než normální kafe...
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Chci se zeptat jestli nemate nekdo zkusenosti s bezkofeinovym kafem (dobry znacky a tak), pac chci moji babicce koupit nejaky dobry do vanocniho baliku, ale ona ze zdravotnich duvodu nemuze kofein ;-(
    GWIST
    GWIST --- ---
    Nofnak: imho je v takovem pripade nejlepsi koupit balenou vodu. Teda tak to alespon resim ja, pokud delam doma nejakou kavu/caj na jehoz chuti mi vic zalezi; voda tady je totiz desna, kava to jeste +- snese, ale ze sypanejch caju to zvada jen phu-er ;)
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Máte nějaké zkušenosti s vodními filtry a zlepšováním chuti kávy?
    Mám ukrutně tvrdou vodu a to zrovna chuti neprospívá. Jaký filtr nejlépe použít?
    LDCORP
    LDCORP --- ---
    slysel sem ze Illy je dobry
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LDCORP: z instantních u mě jednoznačně Taster`s Choice, z ostatních těžko říct...
    LDCORP
    LDCORP --- ---
    jaky je nejlepsi kafe?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VIR_KENNY: a stále se máš co otáčet, co? :O))
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    ja jsem porad na otočce v Šalingradu...:o)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VIR_KENNY: taky možnost, akorát že já teď v tom Brně bývám jen jednou týdně a většinou jenom tak na otočku...
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    to se dodava do automatů, myslim teda.... s tim ale, že to mocambo jsem ještě nikde nepotkal, až teď....
    je nahodou moc dobry, spravně pržený a silný....
    možná bych ti mohol odsypat?...o)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VIR_KENNY: toho Jacobse vyzkoušim, dík za typ... :O)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VIR_KENNY: půl kila za pětikilo...? hm, to by nebylo cenově zas tak hrozný...ale zas co s půlkilem kafe, kdyby mi třeba náhodou nechutnalo...? v menším balení to nedělaj...?
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    jinak 3in1 je chutově lepší od Jacobs, opravdu lahudka. Pak to Nestle a pak všichni ostatni (co chutnaj jak vyždímaný holinky)
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    jo, da se sehnat od Nestle: Mocambo, pul kila stoji skoro 500,-, ale vydrži to strašně dlouho, je to rozpustny a strašlivě silný.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    kolega mi dneska nadšeně oznamoval, že nakoupil celej kilovej pytel kafe...hm, nakoupil mletý standard a po druhém hrnku jsem měl pocit, že asi taky piju něčího dědu... :O))
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    NEVILL: :)))))))))))))
    GWIST
    GWIST --- ---
    lol - ale bacha za chvili je novej rok...;)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    GWIST: lepší? ;))))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam