• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    GWIST: Ajaj, dealer ;)
    GWIST
    GWIST --- ---
    Miollnir: v lekarne se da koupit Speed8 (ale maj to malo kde)- prej to docela funguje, je to od ty samy firmy jako energy-drink Kamikaze. Jinak se delaj takovy ty kofeinovo,guaranovy energy bombony pro ridice (takovy ty v tech plechovejch krabickach). + se prodavaj i normalni bombony s kofeinem, guaranou etc. ale to je docela slabota a pak uz jen kofeinovy zrnka v cokolade.... ;)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MIOLLNIR: osobne beru guaranu. jednou za uherak jedu do brna a tam mam kamosku ktera mi zprostredkovava [radsi se neptam jak] synteticky kofein.
    NEVILL: hmmm ja mam pu-erh popr fenci [obcas i taky butterfly] oolong... mate proste nerad...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEXXA: tak zkus zelený maté, to chutná skoro líp...
    MIOLLNIR
    MIOLLNIR --- ---
    LEXXA: a vis o nejakych volne prodejnych tabletach kofeinu?
    GWIST
    GWIST --- ---
    Lexxa: ad kafe chutna - v tom pripade to je v pohode-> az ti prestane chutnat a budes ho pit dal, tak to bude horsi ;)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEVILL: zaludek mi nedela problemy. doktorka mi rekla ze muzu pit i kyselinu a neublizi mi. neco s metabolismem nebo co. spis. mate mi prijde jako smazena pneumatika po 100mega km. a kafe je jednak prijemne a jednak... stylish :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEXXA: si občas dej místo kafe třeba maté...taky to docela povzbudí a neni to tak náročné na žaludek... :O)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    GWIST: obavam se moje priprava do spolecnosti nezahrnovala nohavicu ale nejak to chapu. ono je to u mne dost podivne protoze pouzivam nahrazky kofeinu [rodice nevid radi jak si varim sesty kafe pred obedem :(] napr. guarana, acilkofein anebo silne cerne caje. jedine co muzu jednoznacne rici je ze mi kafe chutna. sice je to pro me spis placebo nez li stimulant ale ta chut... mno nic.
    GWIST
    GWIST --- ---
    Lexxa: je to stejne jak z alhokolem (viz. Nohavicova teorie alkoholickho kopce, aneb kazdy ten kopec mame jinak vysoky;) ale myslim ze to ze jde o opravdovdovou zavislost, poznas az kdyz budes mit abstak -> karticku ze si zavislak dostanes az kdyz pujdes na dobrovlny leceni, tou se potom prokazujes kdyz si des pro par mizernejch davek kakaa ktery davaj jako nahrazku...;)
    urcite taky existuje spolek anonymnich zavislaku na kafi.....
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    Jasne, treba tri :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EARLGREY: dostanu aspon preso zdarma?
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    Posli 600 USD clensky prispevek a ja ti nejakou vyrobim :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEVILL: hmmm je nejaky prijimaci ritual nebo si mam jen vyzvednout karticku ze sem zavislak? :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEXXA: asi od tý chvíle, kdy už se na to kafe vyloženě těšíš a třeseš... :O))
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    LEXXA: no v tvym pripade bychom asi museli mluvit spis o hrnci kafe =D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MALARKI: definuj prosimpekne rano. rano je kdyz vyjde slunce nebo kdyz se probudim z postpracovnyho deliria. protoze kdyz vychazi slunce tak povetsinou uz srkam sve druhe a kdyz se proberu tak mam chut leda tak na ranu z milosti
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    LEXXA: staci si dat jedno po rano a po par mesicich zjistis, ze to rano bez kafe proste nedas ;)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ehm. mam takovou lame otazku. po kolika salcich denne je clovek zavislak?
    // cti den jako 24h.
    ja docela coasto davam 20-25h nonstop v praci a docela rad bych vedel po kterem "ano, dekuji" na otazce kafenebocaj jsem uz naspeedovanej IT krypl co promenuje kofein v myslenky....
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    NEVILL: Ja jsem pod poboji ;) Ted ale kazdopadne pod kafe ...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EARLGREY: podle nicku bych hádal, že jsi spíš na čaj...? :O))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam