• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JEDI: a tuhle kávu jako taky máte? ta je tuším z těch nejdražší, pokud se nemýlím... no jo, někdy se za tebou budu muset zastavit pro ten slíbený vzorek... :O)
    ACID_01
    ACID_01 --- ---
    ROBAS: vim, ze instant kafe a káva je podstatny rozdil, ale me nebavi za hluboke noci vymyvat hrnek... jen prihazuji dalsi a dalsi kafe ;))
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    nejlepší bylo srovnání nejdražších káv na světě - nejdražší byla za 800 USD/kg, a celoroční produkce dělala několik desítek kilo.... alebrž se sbírala z trusu jakesi kockovite selmy, ktera pry zasadne vybirala ty neljepsi kousky... a to co proslo travicim traktem v poradku, to sesbirali a prodavaj ;)
    VIK
    VIK --- ---
    o kave byla vcelku rozsahla priloha v respektu.
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    btw nečetl jste někdo ten článek o kávě v časopise Týden? myslim že minulej tejden...
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    ACID_01: instantni kafe neni kafe ;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ACID_01: z těch, co se u nás prodávají asi Nescafé gold, jinak ještě lepší je Taster`s Choice, ale ten u nás bohužel z nějakého důvodu neprodávají... :O/
    VIK
    VIK --- ---
    ACID_01: no, zase, ja jiny nez nescafe nepil (a classic mi nechutna), ale taky bych se rad dozvedel, jestli existuje neco 'extra'...
    ACID_01
    ACID_01 --- ---
    Vazne? To piju normalne, tak aspon nemusim nic menit :))
    VIK
    VIK --- ---
    ACID_01: nescafé gold :)
    ACID_01
    ACID_01 --- ---
    Chtel bych se zeptat, jestli byste mi tu nemohli doporucit nejakou "luxusni" rozpustnou kavu, resp. co je podle vas nejlepsi instant coffee...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EWITCH: ja ja... a skorice je skvelej napad... stejne jako kardamon... nebo jak se to jmenovalo... skvela chut a tak vubec...
    EWITCH
    EWITCH --- ---
    hmm skorice je vyborny napad
    ja miluju kafe do velky sklenice a hoodne mleka
    SIVER
    SIVER --- ---
    zkusim díky ;)
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    SIVER: docela dobry je rozslehat zloutek s trochou cukru zalit kafem a jeste pridat rum podle chuti....nutne pit ale teple pac po vychladnuti to ma diky tomu vajicku divnou chut ;-)
    MIOLLNIR
    MIOLLNIR --- ---
    SIVER: zkus skorici, kakao nebo neco podobneho
    SIVER
    SIVER --- ---
    ahoj doporučte mi kafe snečim at si pochutnám piju nejraději turka a nebo víden díky
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    SEBY: Mno co JÁ vím (a nevím všechno, žejo:), tak pod názvem ajurvédské kafe je nálev brahmi+čekanka (tý je tam o dost víc)... čekance se říkávalo cigorka, se používala jako náhražka kafe už dřív, babička určo pamatuje:), je to tam pro více kávovou chuť... taky jsem to měla doma... s mlékem to docela ujde..
    SEBY
    SEBY --- ---
    sibyla > a cim se to lisi od tej ajurvedske? tu jsem si daval a byla docela.. .. zvlastni.)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    SEBY: Brahmi chutná hrozně hnusně, je to jak taková ta žitná Vitakáva nebo jak se tomu nadávalo, ale úžasné účinky v podobě koncentrace mě minuly...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam