• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPAWarhammer 40000 Dawn of war I & II

    Warhammer 4000 dawn of war II official homepage: http://www.dawnofwar2.com
    Warhammer 4000 dawn of war official homepage: http://www.dawnofwargame.com/homepage.php
    Ovšem zásadní stránka (mody, mapy a pod...) je na: http://dawnofwar.filefront.com/info/modLinks
    converze: http://wh40k.ei8ht.net/hangar-8_sm.htm

    Klidně bych tento klub propojil i s vyvěšováním epických obrazů ze světa warhammer, takže pokud nějaký na netu objevíte lupněte nám je sem ať poťešíme svoje válečné oči výjevem z nějaké nekonečné bitvy..:)

    rozbalit záhlaví
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    SHIWERS: jasná volba Chaoz a nic jinýho !!! znám je jak svoje boty, mám taktiky dvě na rush i na poloviční rush a jak mile se dostanu k démonům neni co řešit ;) vono to je spíš osobnější, nikdy sem neměl rád kladňáky, vždy sem měl rád záporáky, a Chaoz kterej vyvolává z pekla budovy zkaženejch speace mariňáků u mě jednoznačně vyhrává :)
    We capture it for Chaoz !!! Aneb i Chaoz má svůj řád dokud nepříjdou Illumináti a nenastolí nový řád ;)
    SHIWERS
    SHIWERS --- ---
    Mimochodem , jaká je Vaše nejoblíbenější rasa a proč ? Moje dvě jsou SoB - silná infantry, jednoduchá hratelnost ( minimální micro ) a Chaos, kvůli pravděpodobně nejsilnějšímu heroji (snad jen krom Avatara od Eldarů) a rychlé výtavbě. Jinak jsou si Chaos a SoB docela podobný díky stylům vehicle jednotek jako např Penitent Engine ( jsou výborný a rychlý) a Defilerem ))) Ještě Necroni nejsou špatní, ale bez Obelisku jsou naprosto k ničemu, pokud nerushujete ;)
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    když bys chtěl můžeš se ted připojit
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    BULHI: no ted zrovna hrajem Soulstorm protože se nám nepovedlo spojit tu dvojku přes hama. Vono totiž tu soulstorm jedem přes příjmé připojení přes IP ale ve dvojce nic takového nei jak to jede jen přes ten steam a moc envíme jak to spojit
    BULHI
    BULHI --- ---
    zejtra vecer bych cas mit mel
    SHIWERS
    SHIWERS --- ---
    DAWEIS: večer není času , večer se chlastá :) navíc , nebylo by lepší si to koupit za pakatel na steamu a hrát to přes něj ?
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    ¨tvl ale ta dvojka je celkem chaos .... jak to má člověk stíhat ..... možná je to tim že sem si na to ještě nezvyknul .... ale teda dost pomatené .... no dám tomu ještě šanci za pár dní uvidim... ale zatim mě dost slušně rosekal medium comp :DD
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    tak super .... nějak k večeru bych se domluvil až kamarád příjde z práce a pošle vám heslo a název skupiny na hama
    SHIWERS
    SHIWERS --- ---
    hraju Soulstorm :)
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    Já ještě svůj názor nemám ale udělám si ho každopádně supr ... ještě jeden člověk a můžem 2vs2
    BULHI
    BULHI --- ---
    no tak ja to neodsuzuju, ale proste me to nechytlo
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    ale tak ještě sem jí neodsoudil, zase to je trošku něco jinžho apoň než notmál strateg kde šíleně klikáš. Že to podle mě víc taktizovali, ale teda stavění báze nechat mohli mno
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    BULHI: soulstorm a včera jsme zprovoznili tu dvojku tak to jdem prubnout.
    BULHI
    BULHI --- ---
    hrajete jednicku nebo dvojku? Soulstorm bych dal, dvojka me nebavi, ani jsem to nedohral a multi sem hral asi dvakrat
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    Zdravim .... s kamarádem hrajeme po hamachi , nejsme nijak extra dobrý ale baví nás to. nechcem líst na net tak hledáme ještě aspoň dva lidi aby jsme mohli dávat 2vs2. dobrovolníci ??? ;)
    SHIWERS
    SHIWERS --- ---
    Nevíte někdo, jestli ještě běží officiální servery pro Soulstorm ?
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    popravde ja ted porad hraju StarCraft2... na battle netu ...
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    hrajete někdo Dawn of War II oficiálně po netu? Hraje se více jednička, nebo datadisk?
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    ja si gold koupil za 600,- asi pred ctvrt rokem kdyz uz jsem to vsechno dohral na piratskejch verzich... a tak jsem konecne mohl rozjet svuj Armageddon mod, apod. na netu jsem bohuzel nikdy moc nevalcil ...nicmene za 20Ebych to koupil pokud to jeste nemas. .. uz jenom pro ten archiv ;)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    hru
    ?
    CAIA
    CAIA --- ---
    Me se to liblo moc. Jeste nez jsem vedel o co go, tak jsem zacal hru na hard a celkem jako hardcore :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam