• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPAWarhammer 40000 Dawn of war I & II
    LOBOOMF
    LOBOOMF --- ---
    Ehm. Nemáte někdo 1.10 nebo vůbec updaty po 1.40 který nepíšou po instalaci že file is corrupt a zruší to instalaci? Hledal jsem to snad všude a vždycky to píše, nevíte někdo o tom něco?
    LOBOOMF
    LOBOOMF --- ---
    PIKAPRD: díky borče, sice mi to chvíli trvalo, ale už to konečně stahuju :-) Dík!
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    zkus stahovat přes torenty na http://thepiratebay.se/ pak máš úplně vše :)
    LOBOOMF
    LOBOOMF --- ---
    Nemáte někdo odkaz kde se dá stáhnout Winter Assault? Na ulozto sice jsou ale zatím jsem žádnej nerozchodil.
    MEMORY
    MEMORY --- ---
    THQ je na prodej, nejvetsim favoritem je Ubisoft, ktery by rad zachoval vsechny dobre hry a i studia.
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    Dobrá zpráva je že o Dawn of War a další je postaráno a vyjdou :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LUNGPA: Ano THQ zbankrotovalo.
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    PIKAPRD: thq se ted podileli trebas na darksiders 2 ne a na dalsich ze by skrachovali ? mrknu na to...
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    MEMORY: Jsem slyšel že THQ zkrachovalo nevíte o tom něco ? ale že tituli jako Metro 2033, COH či DOW II někdo nejspíše odkoupí. Ale nevím o tomto tématu skoro nic :) nevíte o tom něco vi ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Kdyby nekomu uniklo, par poslednich hodin:
    WarhammerWeekend
    http://store.steampowered.com/sale/WarhammerWeekend
    MEMORY
    MEMORY --- ---
    LUNGPA: jj bude :) nejdriv teda bude novy Company of Heroes
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    incoming ? : 0)
    MEMORY
    MEMORY --- ---
    kdo se tesi na DoW III? :)
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    najde se nekdo na dow2 retribution kampan? :)
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    tak když si tu vyléváme srdce, tak já mám nejradši gardu. Ono když to má death before dishonor a battle armor, tak pak to ustřílí všechno. A to nemluvím o tom, že bazilišky mají nejdelší dostřel ve hře. A nejlepší je stejně baneblade - ten si dá jakoukoliv jinou elitní jednotku.
    CZTIBA
    CZTIBA --- ---
    a po siti bych to klidne taky dal.. ale hraju jedine s bulharem :-))
    CZTIBA
    CZTIBA --- ---
    ja mam nejradsi eldary... osobne mam rad jejich rychlej presun po mape a silny strileni.. Predtim sem hral furt za chaos, ale za ten to teda neumim :-)
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    SHIWERS: jo tyhle hnusáky moc nepoužívám, většinou tu budovu nestihnu ani postavit :DD
    SHIWERS
    SHIWERS --- ---
    DAWEIS:
    Ještě jsi zapomněl na portovací Obliterator Squad, takové ty 3 hnusné mutanty , myslím , že sis mohli ten squad do zásoby vyrobit 3x )))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam