• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    EDDRUM: Mno jen do nich troskou masakru, na tom nevidim ani nic divnyho... ;)

    LAYUP: Jo to jo, ze ctyr gramcu toho zas tolik v tom mixu vymyslet nejde, efekty jsou pak teda vic nez vitany + lidi na to berou vid :) Ale dulezity je ze vedi co delaj a kdy to delat, maj to cisty proste...
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    GENERIXX: Tak ono hlavne s DJM se oteviraji uplne jine moznosti, filter maji ocividne velmi v oblibe.
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    GENERIXX: ja nerikam nic o mixech:-)hrajou libove...jen nechapu,ze hrali takovy vyplach na nejaky komercni kalbe:-)
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    GENERIXX: perou to moc pekne holky...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    EDDRUM: Nějak mi nedochází co by na tom mohlo být špatně? Umět všichni mixovat z půlky tak dobře jako ony...

    Spousta djs přece hraje na různých akcích různé styly. Někteří kvůli tomu dokonce mají druhej dj nick... Že by nelibost k trošce schranzu, nebo jak se tomu řiká?

    Každopádně hodně zajímavý slečny...

    Pink Noise @ Awakenings Festival 2010 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=YL67Gh7aNUk


    Vypadá to, že i na tý "komerčárně" jim to pěkně odsejpá :D
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    EDDRUM: čuže
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    SEMTEXX: to nechapu...oni ted hrali na nejaky komercni kalbe a ted hrajou tenhle toytekk bo co to je
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SEMTEXX: Tomu řikám mixování !!! Dobřee.. :)))
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    Pink Noise aka Fernanda Martins & Candy Cox

    Summer Session 7 - Pink Noise aka Fernanda Martins & Candy Cox - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=gxUChDEksUA


    me gusta :)
    GOFLIN
    GOFLIN --- ---
    Annita / deep, dnb, house...

    MTO
    MTO --- ---
    offnyx elen schani dodavku na streda, ctvrtek a vikend do vroutku u podboran, asi na tuto akci

    ROCK FOR CHURCH(ill)
    ROCK FOR CHURCH(ill)
    http://www.rfch.cz/

    kdybyste o nekom vedeli prosim piste pro vic info na bln@radio1.cz

    dix :-)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    EDDRUM: Bal viď, radši "sexy coury na party", to je o dost zajímavější klub :) Myslím, že mě znáš dobře aby ses tomuhle nemusel divit bejby ;) Radši nahoď nějakou opravdu zajímavou babu místo těhle vzdechů o ničem...

    Tak třeba výkvět djs, pojďme se pobavit - aneb nejoblíbenější djka dle serveru djlist.com

    Miss Diamond / Brazil / housky





    Never touch her, she will touch you... deeply!

    Miss Diamond - Mistress of Sound
    http://www.miss-diamond.dj/

    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    :-Dtady uz to asi balim
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    FEDY: Já sebekritikou nešetřím, ale neplýtvám ji na nyxu, na to jsem nyxačka už příliš dlouho :D

    DEATHKA: Řikám, že mě na hodnocení dubstepu a podobnejch umrlin moc neužije, k tomu ať se radši vyjádří někdo, kdo má o tomhle stylu větší přehled. Jako něco málo znám a něco se mi i líbí, ale to co tam má ona mi přijde takový nemastný neslaný, tuctový, i když ne špatný...

    MARTA_KLOFACOVA: Marto, děkuju ti :* Ale myslím, že to stejně nikoho moc nepřesvědčí, tady jsem za hitlera :D Ono já ke svejm názorům většinou docházím po komplikovaných úvahách, ale než bych to tu někomu vysvětlovala tak se radši spokojím s tím že mě mají za dylinu, nijak mi to neubližuje ;)
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: ja ji sice neznam, ale tahle sluníčková nemoc nyxáku je fakt zlo..tzv souhlas;)
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    FEDY: ty ve, ja uz nelu nejakou dobu znam a myslim, ze ma rozhodne soudnost a sebekritika ji urcite nechybi ... nevim co vsichni delate ... pokazdy kdyz nekam hazi svoje veci tak hned pise za kterej mix by si dala facku, kazdou svoji fotku ironicky opoznamkuje, ze jako co to je za aliena ... myslim, ze pokud se clovek necemu venuje, a opravdu to ovlada, tak se k tomu taky pak muze zasvecene vyjadrovat, at uz malir, dj, architekt nebo ja nevim kdo ... muzem bejt vsichni slunickovy a chvalit se, ze jo, ale z toho imho nevzejde nic :)

    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    GENERIXX: mi to prijde celkem v poho, ale tedy taky silne pochybuji, ze to je její práce:-)
    FEDY
    FEDY --- ---
    GENERIXX: konecne trochu sebekritiky :-) promin, nemohl jsem si odpustit, kdyz tady od tebe ctu jen samou kritiku na nekoho jineho...
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    odkaz plz:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam