• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    TOOMUCH: Pfffffffffffffffffff... nevim jestli se mi vic libi ten lacinej odlesk objektivu nebo avatar look))
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    AKISAN: víc vidět nechceš, věř mi :))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOOMUCH: a dál?
    GENERIXX: no jeste abych se zapiral))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: TVL! Ty se fakt nezapřeš :D
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    AKISAN:


    art :D
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    neprojiždel sem ale filtr http://www.youtube.com/watch?v=Y3bTcGK0Y2g&feature=related to je celkem zajimavý jak se tam rozčiluje že to vlastne skladá ona ale asi stejne nemá guetu
    MTO
    MTO --- ---
    DJ Koki (BG)

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: treb jeji nahy fotky? oh yeah!!!
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    BRUTOL: Hele a když už si tady vyvolal uplně offtopic diskuzi, neměl bys když máš takovej přehled i něco, čím by si do této diskuze přispěl opravdu tematicky?
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    chjo
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    jo už je to mimo jen to zakončim myslim že co se týče stylů hudby a producentů má proste každej člověk pokud má nějakej názor na hudbu svého oblíbence a ten pro nej nikdy neumře , technický pokrok 21. stoleti nastartoval pro dj svet neomezných možností ,clara bailar je krasna talentovana djka a češi sou proste češi tak diky za pokec a mejte
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOOMUCH: ja si pod pojmem "mrtvej" v hudbe predstavuju neco jinyho ale ok..nechme toho.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    BRUTOL: Prehnlednuli nepatricnost cele diskuze, pac uz o djkach vazne neni, tak tohle sem uz ale vazne nepatri...
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Layup : já to vlastne ani nehledal protože se ty sračky nedaj číst vždy v nejakym klubu jen neco zahlidnu a když se o tom s nekym bavim na živo tak mi to taky přijde zlé ...
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    BRUTOL: Tak asi spatne hledas, protoze tohle tema tady ma ooooooobr prostor napric celym nyxem.)
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    DJCARAMBA: Musel jsem provest research.. not bad, ikdyz si myslim, ze tomuhle "minimalku" tu docela psenka kvete.. nicmene je to tady trochu OT a tu mistni zatuchlou drevenost vsichni zname.. zacarovanej kruh.
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    ještě sem si všiml jedný dost velký československý zaostalosti a to je to jak všichni řešej jestli hrani z kompu je ještě hraní nebo ne a když dj nehraje z desek tak neni dj....me to prijde fakt zaostaly ani ne ten nazor to at ma každej jak chce (protože všichni tadystejne víme že tohle se v podstate nedá srovnávat a ten technickej pokrok je proste senzační) ale to jak se to tady všude na nyxu apod. řeší s arogancí agresi apod. v podstate sem tady na toto téma nenašel konstruktivní diskusi to mě mrzí a opravdu se v tomto smeru setkavam se zaostalosti...
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    AKISAN: možná jsem ti to minule nenapsal dost jasně, že poslední půl dekádu se plácá v natrenclých (to by nebylo to nejhorší) generických perkusivních píčovinách a jeho poslední album zní jak koncert pro tři zvuky a trumpetu. nebo by se to dalo chápat i tak, že je to spíš pro pamětníky a zasírat si uši jeho posledníma počinama nejednoho z nás doslova bolí. tak či onak, tohle už nemá úroveň a u mě putuje někam mezi umělce typu Gregor Tresher a Oliver Koletzki. strašná jen ta představa

    a radši toho nechme, nebo nás Nela vymyškuje :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOOMUCH: sorry v jakym slova smysli je Kalkbrenner mrtvola? to me zajima :)
    DJCARAMBA
    DJCARAMBA --- ---
    LAYUP: Nee že by to sem patřilo, ale když už jsi nakousnul "nějaký" ty jména - co takhle Max Cooper?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam