• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TIGRETigre! Tigre! brilho brasa
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    URTSCHA: díky za odpověď - mě to příjde jako hrozně zajímavej formát!
    URTSCHA
    URTSCHA --- ---
    URTSCHA: ta prvni prochazka byla tak, ze co kdo chtel prispet, prispel.. tu druhou jsme neplatili pruvodci, ale nekomu z te agentury, kdo si to prisel osobne vybrat.
    URTSCHA
    URTSCHA --- ---
    TIGRE: ahoj, ja jsem byla jednou v ramci "zazit mesto jinak" tady u nas kolem palmovky a po libni, celkem fajn, provadel nas jeden pan, o kterym natocili i dokument, ale jsem tupa na jmena... mel reklamni agenturu, ted se zivi hlavne nosenim knih z kontaku do antikvariatu... podruhy je objednavala spolubydlici pres agenturu pro nejakou nezisk. akci proti hazardu, oni vedeli, ze jim to zaplati ze svyho a stejne si napocitali za kazdeho ucastnika tusim 200, takze jsme jim dali ve dvou asi 4 litry... coz me trochu zamrzelo, protoze vedeli, ze ta hodinova prochazka po nasich palmovkovych hernach byla hlavne kvuli nalakani ucastniku na diskuzi o zruseni/omezeni heren v nasi ctvrti... a ciste dobrovolna akce... ale jak rikam, ta prvni prochazka kolem hrabala a vypraveni pana bylo fajn, znami byli na prohlidce centra, co zacinala na hlavaku a prislo jim to hodne zajimavy (oba ti kamaradi pracuji taky jako pruvodci.) tot ma zkusenost..
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    A teď pro změnu jeden z příjemných dopadů pacifikace na obyvatele favel - fakt, že můžou navazovat vztahy i napříč "znepřátelená území". Na první pohled malá věc, na druhý poměrně zásadní. Není to dlouho, kdy podobné lásky pravidelně končili v exilu nebo v mělkém hrobě. V portugalštině.

    http://oglobo.globo.com/rio/pacificacao-facilita-romances-entre-jovens-de-comunidades-antes-rivais-8108775
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Nezkoušel z vás někdo Pragulic? Zajímaly by mě osobní dojmy a zkušenosti... ten projekt mi je v podstatě hodně sympatický, byť se mi v hlavě rojí spousta ale...

    http://pragulic.cz/
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    ALESH: hele byl a já tě tam myslím zahlédl. Mám pocit, že jsi na Die Hard seděl v řadě předemnou :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    TIGRE: byl jsi tam? Ja se ted vartil... a nemam pocit, ze bych te zahledl;)
    ZARA
    ZARA --- ---
    TIGRE: hmmm!

    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Jinak Krrrr už teď o víkendu!



    Úvod / KRRR! 70MM FILM FEST KRNOV / 2013
    http://www.krrr.cz/
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    A šlo mi o to, že kdybych byl tedka nějáká figura, která má možnost dostat se k moci a udělat nějáký svinstvo, tak si řeknu "no dyt voni mi stejně nic neudělaj at udělám cokoliv" a jdu do toho...
    Plejtval jsi energií na to vajíčko pančto ti věřim, ale jinak stejně fajn :-)
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    TIGRE: Jasný jasný jasný, chápu tvý myšlenkový pochody, ale snad žádný párty se neplánovali tak dlouho jako tahle... :-)
    A pravda když chcípnul Vaš tak sem si dal panáka, jinak to taky moc neřešim...
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    TIGRE: a tady je důkaz místo slibů! :)

    TIGRE
    TIGRE --- ---
    MAXMANUS: ne, není. jen ostentativně nechci plýtvat energií a rozhořčením nad něčím (resp. někým), kdo mi za ty emoce nestojí - je to taková obrana mého žlučníku. Byť na žádné "o mrtvých jen dobře" nevěřím a o čarodějnici si myslím své, tak mě upřímě momentálně o poznání víc zajímá fakt, že si nám na balkoně udělal hnízdo holub a snesl nám tam vajíčko :)
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    TIGRE: btw. to je nějáký obecný pravidlo, ohledně toho nešpinění si rukou?
    Neber to prosím jako nějakou provokaci, opravdu mě to zajímá.

    Můj názor je, že takovýhle "odpuštění" a nezájem vede lidi k tomu, že si můžou dělat co chtěj a ve stáří či po smrti budou všem stejně volný.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    A 1990:
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    A abychom byli alespoň trochu retro tak... Jean Shrimpton (* 7. listopadu 1942)

    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Abychom byli alespoň trochu aktuální... Toxteth, Liverpool, 1981 :)

    TIGRE
    TIGRE --- ---
    AAHHWISEGUY: mám na DVD, dokonce vlastnoručně podepsané od Blanka :)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    TIGRE: taky jsem za nej uronil slzu....
    a tak dame jedno video i naopak - Blank o Herzogovi jak mluvi o Morrisovi a filmech obecne....

    Werner Herzog isst seinen Schuh - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=9KjMc8HlUn4
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TIGRE: me se v tomu smeru libui komentar "Rceni "o mrtvych jen dobre" neplati pro verejne osobnosti":)
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    TIGRE: to nedělej, ještě bys vypadal jako nějákej levičák :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam